LEGO-City-Crooks-Hideout-60278
Niepotwierdzone Promocje Zapowiedzi Brewa 946 wyświetleń

Plotki i ploteczki 4-10.01.2020

Poza ważniejszymi zapowiedziami i plotkami odnośnie LEGO® z tego tygodnia, w sieci pojawiło się kilka mniej istotnych informacji, mających nadal status nie do końca potwierdzonych. Oto przegląd najważniejszych z nich:

  • W instrukcjach budowy najnowszych zestawów LEGO® City, marka ujawniła kolejny zestaw z tej serii, mający numer 60278. Budowla ma być kryjówką „łotrów”, niezbyt inteligentnie oznaczoną wielką laską dynamitu na dachu. Zdjęcie zestawu możecie zobaczyć powyżej. Budynek najprawdopodobniej będzie dostępny w marcu tego roku, a w komplecie znajdzie się policyjna ciężarówka i mały samochód wyścigowy. Cena zestawu nie jest jeszcze znana.
  • Strona Brickset uaktualniła swoją bazę danych o zapowiadany już wcześniej zestaw 40450 Amelia Earhart Tribute. Numer zestawu wskazuje, że będzie to jeden z gratisów dorzucanych do zakupów w oficjalnych sklepach LEGO®, będący jednocześnie drugim z serii zestawów pamiątkowych (pierwszym był 40410 poświęcony Charlesowi Dickensowi z grudnia 2020). Niezorientowanym dam znać, że Amelia Earhart była pierwszą kobietą, która w pojedynkę przeleciała samolotem przez Ocean Atlantycki.
  • Internauci przemierzający strony LEGO® różnych krajów natknęli się również na strony wskazujące, że niebawem możemy spodziewać się ujawnienia dwóch kolejnych zestawów BrickHeadz z podserii Pets (dwa pierwsze są w sprzedaży od stycznia tego roku); dwóch nowych zestawów Brick Sketches (z podserii Disneya, Marvela lub Gwiezdnych Wojen); oraz kolejnego zestawu gratisowego, tym razem związanego z Wielkanocą (co nie jest żadnym zaskoczeniem).
  • Z kolei Ci, którzy wybierają się w tym roku do LEGO House w Billund, będą prawdopodobnie mieli okazję kupić jeden z dwóch zestawów ekskluzywnych, dostępnych jedynie w tym miejscu. Najprawdopodobniej będą to: LEGO House Chef 2021 oraz Maszyna wyrabiająca klocki, być może nawiązująca do zestawu, który obecnie nosi tytuł najdroższego na świecie (z rynku wtórnego, rzecz jasna).

Poza powyższymi, zapraszam do lektury artykułów dotyczących innych zapowiedzi LEGO® (niektórych jeszcze niepotwierdzonych) z tego tygodnia. W menu mam dla Was teksty:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.