LEGO-75159
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 1518 wyświetleń

Nadchodzące LEGO® Star Wars w 2021?

Zgodnie z krążącymi po sieci, jeszcze NIEPOTWIERDZONYMI plotkami, w 2021 roku fani LEGO® Star Wars mogą spodziewać się wielu sytych nowości, na które trzeba będzie przygotować palce i… portfele.

Zobaczmy, co LEGO® być może szykuje dla gwiezdnowojennych freaków już niedługo:

  • W planach najprawdopodobniej jest 9 nowych zestawów, rozłożonych na cały rok. Noszą one numery 75308-75316.
  • Zestaw 75309 może być najprawdopodobniej republikańską kanonierką (UCS Republic Gunship), kosztującą około 350 dolców. Sporo, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że każda szanująca się makieta z odpowiedniego okresu Gwiezdnych Wojen powinna ich zawierać kilka. Zestaw ma być dostępny jako D2C (czyli tylko w oficjalnej dystrybucji LEGO®).
  • Najtańszy zestaw z nowej (75311) listy ma kosztować circa 40 dolarów i będzie to najprawdopodobniej nowy kalendarz adwentowy STAR WARS.
  • Wreszcie, najdroższym zestawem w tegorocznej serii STAR WARS ma być 75313, również dostępny w formule D2C. Zgodnie z plotkami, setem tym ma być nowa, czwarta już wersja Gwiazdy Śmierci, zbudowana z – uwaga – aż 11 000 klocków. Cena katalogowa największego zestawu LEGO® w historii ma oscylować w granicach 800 dolarów, co obecnie daje niemal 3000 zł. Łał…

Poniżej możecie sprawdzić poprzednie odsłony tego modelu:

  • Wśród rzekomych zapowiedzi mamy jeszcze jeden zestaw D2C w cenie 200 dolców (75308), najtańszą propozycję (20 dolarów za 75310) oraz parę innych zestawów, co do których właściwie nie wiadomo nic więcej poza numerami i wstępnymi cenami (50-160 USD).

To co? Odkładacie już kasę na nową Gwiazdę Śmierci?

Okiem AFOLa:

Sam nie jestem fanem Gwiezdnych Wojen spod znaku LEGO® (głównie z przyczyn finansowych i zdroworozsądkowych) i teraz mnie to cieszy. Po zeszłorocznej Kantynie Mos Eisley myślałem, że długo nie uświadczymy nic w podobniej skali finansowej, ale LEGO® nie daje odetchnąć. Nie zamierzam czaić się na ewentualną nową Gwiazdę Śmierci, ale gdybym zbierał SW, to w tym momencie złapałbym się za głowę i zaczął szukać kupca na nerkę.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.