Premiery LEGO - 1 kwietnia 2022
Nowości Brewa 521 wyświetleń

Premiery LEGO® na 1 kwietnia 2022

Kwiecień nie jest zazwyczaj miesiącem wielu premier, choć z roku na rok także i w tym okresie pojawia się coraz więcej nowych zestawów LEGO®. W 2022 roku premierowe „rzuty” podzielone są na kilka dat, a pierwszą z nich jest prima aprilis. Tego dnia do sprzedaży trafia 8 nowych zestawów, w tym przynajmniej jeden bardzo oczekiwany.

UWAGA: jeżeli zależy Wam na którymś z setów w dystrybucji ekskluzywnej (nie wiesz co to? Sprawdź ten tekst!), to przypomnę, że na LEGO.pl oraz w sklepach stacjonarnych marki nadal obowiązuje promocja z gratisami, która może dość znacznie „obniżyć” cenę za zakup tych zestawów. Tu macie czas do 16.04.

Premiery LEGO® Adult Builders na 01.04.2022

  • Creator Expert 10300 Wehikuł czasu z „Powrotu do przyszłości” (799,99 zł) – słynna, filmowa wersja DeLoreana, niestandardowo wyposażona w figurki, to chyba najbardziej oczekiwany zestaw tego miesiąca. Model zapowiada się pięknie, ale przypomnę, że w dystrybucji ekskluzywnej ma znajdować się tylko przez 3 pierwsze miesiące sprzedaży. Później zestaw trafi do ograniczonej dystrybucji i najpewniej będzie go można zdobyć z rabatami rzędu 10-15% już na wejście. Niemniej, z gratisami z tego miesiąca to się nawet jakoś opłaca.
LEGO-10300
Kto zgarnia tę piękność na premierę?

Premiery LEGO® Marvel na 01.04.2022

  • 40525 Bitwa z „Końca gry” (69,99 zł) – ten minifigurkowy blister będzie wyłącznie w dystrybucji ekskluzywnej i z doświadczenia zakładam, że może być ciężko z jego dostępnością w trakcie roku.
  • BrickSketches 40535 Iron Man oraz 40536 Miles Morales – dwa „szkice” Marvela (oba w cenie 79,99 zł) będą w dystrybucji ekskluzywnej, a więc jeśli chcecie je zdobyć, to zdecydowanie warto wyjąć je na premierę i z gratisami.
  • Do sprzedaży wreszcie trafiają również mini-mechy Marvela, których premiera została przełożona z 1 stycznia 2022. Wszystkie nowe mechy od razu trafiają do szerokiej dystrybucji, zresztą już od paru dni można je kupić w niezłych cenach (ok 10 zeta taniej) w sieci i w standardowych cenach w niektórych marketach. Dodam również, że – zgodnie z plotkami – wszystkie trzy zestawy mają być na rynku tylko do końca roku 2022.
  • 76219 Bitwa mechów Spider-Mana i Zielonego Goblina (89,99 zł) – kolejny zestaw z mechami i kolejny ekskluzywny. Podobnie jak jego poprzednik z Doctorem Octopusem, ten secik będzie zapewne dość popularny, ale nie zdziwiłbym się, gdyby tuż przed Świętami pojawił się w jakiejś sieciówce. Niemniej, cena katalogowa jest w tym przypadku dobrą ceną.
Wolverine wraca do klockowego świata po długiej nieobecności
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

2 thoughts on “Premiery LEGO® na 1 kwietnia 2022

  1. Tomasz Freddy Ogonowski

    Set 10300 czyli wehikuł czasu to chyba jeden z lepszych zakupów zarówno dla siebie jak i inwestycyjnych. Ten model osiągnie horrendalne kwoty po wycofaniu, a nie zdziwię się jak nawet w trakcie oficjalnej dystrybucji jego cena się zwiększy.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.