Promocje Brewa 271 wyświetleń

OFERTA DNIA: Porsche 99X (42137) [NIEAKT.]

Takie oferty zdarzają się ostatnio coraz rzadziej, a w przypadku tańszych zestawów to już w ogóle ze świecą szukać. Dziś – a jakże – na Amazonie znajdziemy set Technic 42137 Porsche 99X Electric w cenie 134,23 zł, co oznacza aż 44% rabatu względem ceny katalogowej. Zestaw wprawdzie pojawił się na rynku stosunkowo niedawno, ale jest częścią popularnej miniserii z napędem typu pull-back, a jednocześnie lepszym (pod kątem wytrzymałości konstrukcji) z dwóch modeli wydanych w tym cyklu w tym roku.

No niestety, oferta już nieaktualna, wytrzymała niespełna 2,5 godziny…

Oferta jest również ciekawa pod kątem inwestycyjnym. Do wycofania zestawu zostało jeszcze trochę czasu, ale kupno większej ilości z takim rabatem powinno zaprocentować w przyszłości tym bardziej, że jest to model na lubianej licencji.

Od razu zaznaczę, że jeśli kupicie coś z linków umieszczonych na blogu, to otrzymam z tego tytułu niewielką prowizję, którą przeznaczam na rozwój serwisu. Mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.