lego-31118
Promocje Brewa 217 wyświetleń

OFERTA DNIA: Domek surferów (31118) [NIEAKT.]

Dziś w OFERCIE DNIA trochę subiektywnie. Na Amazonie pojawiła się bardzo dobra oferta na zestaw LEGO® 31118 Domek surferów na plaży, który osobiście uważam za jeden z najlepszych setów z Creatora 3 in 1 w ostatnim czasie. Zestaw śmiało można nazwać mikro-modularem, jako że – dość wyjątkowo – posiada wszystkie ściany, a dodatkowo jest bogato wyposażony w przeróżne bawialne akcesoria. Sam mam go na swojej makiecie „plażowej”, lekko dostosowany do sąsiadującej scenerii.

Oferta już nieaktualna.

Domek kupicie za 144,41 zł, czyli aż 37% taniej niż cena katalogowa. Faktycznie jest to najlepsza oferta w historii, bo krótki historyczny spadek jego ceny do poziomu poniżej 120 zł wystąpił tylko w przypadku outletowej oferty na Allegro. Set co prawda nie jest planowany „do wylotu” w tym roku, ale nie sądzę, żebyśmy w przyszłości mogli spodziewać się wiele lepszych ofert.

Od razu zaznaczę, że jeśli kupicie coś z linków umieszczonych na blogu, to otrzymam z tego tytułu niewielką prowizję, którą przeznaczam na rozwój serwisu. Mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.