BLDP-Domy weneckie
Newsy Brewa 354 wyświetleń

Duża zmiana w II rundzie BL Designer Program

Wczoraj doszło do dość dużej zmiany w II rundzie crowdfundingowej BrickLink Designer Program, która ma rozpocząć się już za tydzień, we wtorek 9 listopada (sprawdź szczegóły). Oczekiwane przez wielu Brickwest Studios „zamieniło się miejscami” z Domami weneckimi.

Powód tej decyzji może być – dla niektórych – dość dziwny, bowiem łączy się on z tragicznymi wydarzeniami sprzed kilku dni, kiedy to na planie westernu Rust Alec Baldwin śmiertelnie postrzelił operatorkę. Biorąc pod uwagę to, jak bardzo opinia publiczna w USA reaguje na podobne wydarzenia, to może być dobra decyzja w stosunku do rynku amerykańskiego, choć w Europie nikt pewnie nie powiązałby ze sobą tych dwóch rzeczy.

Bardziej „klockowym” problemem jest to, że Weneckie domy zdają się nie być jeszcze odpowiednio przygotowane. Co prawda znamy już ich cenę (290 USD), ale w opisie znajdziemy tylko dwa dość ogólne zdjęcia, a także wzmiankę o 17 minifigurkach (sic!). Już to ostatnie sprawia, że mocno obawiam się o ostateczny kształt rundy II BDLP. No ale zobaczymy, niedługo coś powinno się wyklarować.

Aktualizacja z 5.11.2021

Weneckie domy dostały już większą ilość zdjęć, a liczba minifigurek spadła do 13 (to i tak sporo). Zaktualizowany produkt można już oglądać pod tym adresem.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.