BrickLink Designer Program 2021
Newsy Brewa 450 wyświetleń

BrickLink Designer Program – znamy polskie ceny

Na stronie BrickLink Designer Program pojawiły się już polskie ceny zestawów, które będziemy mogli zamawiać od 9 listopada. Wygląda również na to, że tym razem runda będzie lepiej przygotowana, bowiem sety pojawiły się również na stronie LEGO®. Polskie ceny zestawów prezentują się następująco:

Niewątpliwie jest drogo – znacznie drożej niż w poprzedniej rundzie, a do tego mamy nieco większą konkurencję pomiędzy atrakcyjnymi setami. Na co się czaicie?

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

5 thoughts on “BrickLink Designer Program – znamy polskie ceny

  1. Crimsonbrick

    Chyba jednak trzeba zwrócić honor projektantowi. Po dokładniejszym spojrzeniu widać tu zamysł stworzenia kompozycji modułowej jak i zadbanie o możliwość ekspozycji solo.
    3studowe piny owszem będą niezbędne jednak po wbudowaniu w szereg innych budynków wszystko powinno wyglądać elegancko.

  2. Crimsonbrick

    Zgadza się. Budynek ma ciekawy bok i ładne zaplecze. Przydałoby się by choć z jednej strony cofnąć ten ornament i stworzyć płaszczyznę. Wtedy możnaby choć zakończyć budynkiem tzw. róg ulicy na skrzyżowaniu.

    Ciekawi mnie czy w przypadku produkcji (a zakładam że do niej dojdzie) ściany zostaną poprawione. Na tą chwilę ciężko tu mówić, że mamy do czynienia z modularami ;P

    Historycznie zdarzały się modyfikacje już po etapie „sprzedaży”?

    1. Brewa

      Co do zmian po sprzedaży – to możliwe w sumie aż do momentu wysłania, ale trudno stwierdzić jak będzie, bo do tej pory mieliśmy do czynienia tylko z jedną edycją tego programu i nie była ona tak nagłośniona.

  3. Crimsonbrick

    Hej

    Przyglądam się tym bocznym ścianom Lego store i obawiam się że średnio będą się one nadawać połączenia z modularami. Sklep na ulicy będzie skazany na bycie wolnostojącym budynkiem co mocno mi się nie podoba :/

    1. Brewa

      Tak, faktycznie to trochę błąd w projekcie – klocki połączeniowe zamocowane są o stud od krawędzi, co daje przerwę pomiędzy ścianami z obu stron. Podejrzewam, że autor da piny o długości 3 studów zamiast standardowych 2-studowych, ale będzie to wyglądać co najmniej dziwnie…

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.