bdp_round2
Zapowiedzi Brewa 303 wyświetleń

BrickLink Designer Program runda 2: data i ceny!

BrickLink niedawno zamieścił post, w którym ujawnia datę startu II rundy BrickLink Designer Program wraz z cenami poszczególnych setów. Druga runda crowdfundingowa rozpocznie się już 9 listopada o godzinie 21:00 naszego czasu i potrwa do 14 listopada, również do godziny 21:00.

Jak poprzednim razem, pierwsze 5 setów, które przekroczy magiczną barierę 3000 zakupów, zostanie wyprodukowanych w maksymalnej ilości 10 000 sztuk. BrickLink nie podał limitu ilościowego na zakupy, ale prawdopodobnie będzie to tylko 1 sztuka.

Ceny w 2 rundzie BDLP

Poniżej podaję linki do zestawów wraz z podanymi przez BrickLink cenami. Pamiętajcie, że podanie tej listy nie jest gwarancją tego, że zestawy faktycznie będą w sprzedaży, bo ostatnim razem jeden z nich został wycofany z rundy 1 w ostatniej chwili:

Nietrudno zauważyć, że ceny zestawów znacząco podskoczyły względem tych, z którymi mieliśmy do czynienia w rundzie 1. Wszystkie zestawy poza dwoma kosztować będą powyżej 700 zł.

Moje przewidywania

Biorąc pod uwagę ceny, podejrzewam, że wyprodukowane zostaną zestawy:

Zakładam, że fani klocków będą woleli wydać gruby pieniądz na budynki, a nie na przerażająco drogi kalendarz czy Quest Buildera, który zasadniczo jest zbieraniną klocków nie przedstawiających jakiejś bardzo skomplikowanej konstrukcji… choć fani RPG mogą mieć tu inne zdanie. Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.