IDEAS-listopad-2021
Newsy Brewa 304 wyświetleń

IDEAS na początek listopada

Na platformie LEGO® IDEAS nie dzieje się ostatnio jakoś bardzo dużo, ale jednak się dzieje. Ostatnimi czasy do fazy przeglądu przeszło aż róznorodnych 6 nowych projektów:

  • Hokus Pocus to kolejne podejście do tematu kultowego (chociaż chyba nie w Polsce) filmu Disneya. Tu na uwagę zasługuje nie tylko sam projekt, ale także jego przygotowanie do prezentacji, z całą masą GIF-ów i dodatkowych grafik. Mnie temat nie jara, ale chatynkę bym kupił, bo lubię budowle ze wszystkimi ścianami.
  • Sklep z ramen z Naruto to nowa wersja podobnego projektu, który już raz został odrzucony w przeglądzie IDEAS. Build jest bardzo sympatyczny i szczegółowy, a do tego nie jakiś przesadnie wielki. Fani Naruto pewnie z chęcią by go wciągnęli.
  • Zmotoryzowany Johnny 5 z Krótkiego spięcia (ktoś pamięta jeszcze ten film?) wydaje się być przemyślany, ale ogólnie nieco nudny. Ponadto brakuje my nieco „słodkości” WALLY’ego, którego już wiedzieliśmy w IDEAS. Nie sądzę, żeby drugi podobny robot miał się pojawić wśród wydanych zestawów.
  • Teleskop Jamesa Webba to temat, który w ogóle mnie nie grzeje, tym bardziej że podobne konstrukcje raczej są dość surowe i – ogólnie rzecz biorąc – nie za ciekawe. Ale zestawy z N.A.S.A. mają swoich fanów, więc… kto wie?
  • Skrzynka awaryjna to ciekawy pomysł, który spokojnie mógłby ukazać się jako oryginalne GwP, ale kasy bym na to nie wydał.
  • Wreszcie fenomen: działająca Kostka Rubika, która zebrała wspierających w rekordowym czasie 3 dni. Mój umysł jest daleki od analitycznego i nie tykam nawet zwykłej Kostki Rubika, więc to nie zestaw dla mnie, ale szanse na wydanie widzę całkiem spore… O ile Duńczycy dogadają się na licencję z (bądź co bądź) konkurentem.

W III przeglądzie LEGO® IDEAS mamy już 15 projektów, ale na tym raczej się nie skończy. Dotychczasowe pomysły to:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.