IDEAS-17-10-2021
Newsy Brewa 345 wyświetleń

IDEAS do połowy października

Jesteśmy już za połową miesiąca, więc warto sprawdzić, co tam się dzieje na platformie LEGO® IDEAS (pomijając ostatnie wyniki I przeglądu). Dziś będzie niestandardowo, bo – poza projektami wciągniętymi do III przeglądu, wspomnę też o dwóch innych:

Do III przeglądu za 2021 rok dostały się ostatnio:

  • Niesłychanie skomplikowany Clockwork Solar System, który w 99% oddaje faktyczne ruchy naszego układu słonecznego. Set został faktycznie zbudowany i działa, co jest wyjątkowo imponujące, aczkolwiek nie wiem, czy tak zaawansowany mechanizm ma szansę na wydanie… tym bardziej, że składa się z aż 3000 klocków.
  • The Dojo, będące w zamyśle dodatkiem do modułowych budynków z serii Ninjago. Sam budynek jest śliczny i z chęcią bym go przytulił, ale jak na razie LEGO® raczej niechętnie patrzy na rozwijanie ich własnych serii w ramach IDEAS.

Warto również wspomnieć o dwóch projektach polskiego autorstwa, które uzyskują coraz większe wsparcie na platformie:

  • Sheriff’s office – Wild west to próba powrotu do Dzikiego zachodu, z którym tęskni wielu fanów duńskiej marki. Oddane z pietyzmem biuro szeryfa ma m.in. „wyburzalną” ścianę aresztu, która niewątpliwie przywołuje miłe wspomnienia. Projekt osiągnął już barierę 1000 wspierających, ale może Wy jeszcze na niego nie zagłosowaliście?
  • The Medieval Bakery to build, który byłby wspaniałym dodatkiem do Średniowiecznej kuźni, zaprojektowanym w tym samym duchu. Projektantowi brakuje już tylko nieco ponad 50 wspierających, żeby dobić do 1000, więc nie ma co czekać.

Ogłoszenie:

Jeśli i wy macie swój projekt na platformie IDEAS i zebrał on już około 1000 wspierających lub więcej, to koniecznie dajcie znać – uwzględnię go w następnym podobnym zestawieniu.


W III przeglądzie LEGO® IDEAS mamy już 7 projektów, ale na tym raczej się nie skończy. Dotychczasowe pomysły to:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

3 thoughts on “IDEAS do połowy października

  1. sobik243

    Niby ładnie pięknie, a i tak LEGO wybierze jakąś kupę jak w ostatnim przeglądzie 😛

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.