IDEAS-2przeglad-2021
Zapowiedzi Brewa 12 wyświetleń

LEGO® IDEAS – mamy wyniki I przeglądu 2021!

Są już wyniki I przeglądu 2022 na platformie LEGO® IDEAS. Jak możecie zauważyć w nagłówku, do wydania zostały wybrane pomysły: Kwartet jazzowy, który ewoluował nieco od czasów pierwszego zgłoszenia do konkursu Music to our ears; a także kolejna idea “serialowa”: The Office. Osobiście uważam, że – o ile pierwszy pomysł jest faktycznie dość oryginalny – to The Office zdecydowanie mogłoby zostać zastąpione czymś ciekawszym. Zakładam jednak, że zdecydowały tu kwestie typowo finansowe.

Co ciekawe, projekt Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, który był jednym z moich faworytów, dostał kolejną szansę i być może również zostanie wydany, ale tego dowiemy się w przyszłości.

Jakie macie komentarze odnoście zwycięzców? Ja osobiście nie przebieram nogami, ale może to i lepiej – może portfel wreszcie trochę odsapnie.

REKLAMA:

1 Comment

  1. IDEAS do połowy października - FanKlocków.pl

    […] miesiąca, więc warto sprawdzić, co tam się dzieje na platformie LEGO® IDEAS (pomijając ostatnie wyniki I przeglądu). Dziś będzie niestandardowo, bo – poza projektami wciągniętymi do III przeglądu, […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.