BDLP-Wiatrak
Zapowiedzi Brewa 467 wyświetleń

BrickLink DP runda II – wiatrak gotowy!

Wczoraj po południu coś wreszcie zmieniło się na stronie BrickLink Designer Program. Jeden z najbardziej oczekiwanych setów rundy II zmienił status na Production ready.

Górski wiatrak to zestaw, na który czeka wielu fanów serii Castle (i nie tylko). Złożony z 2031 klocków projekt wszedł właśnie w fazę ’Production ready’, co oznacza, że czeka już tylko na sprzedaż, a jego planowanie i budowa testowa zakończyły się sukcesem. Niestety, za zmianą statusu nie poszło wiele więcej. Produkt nadal opatrzony jest tylko dwoma grafikami przedstawiającymi wizualizację komputerową (a nie faktyczną budowlę), przez co nadal nie znamy szczegółów tylnej cześci builda (najprawdopodobniej pozbawionego tylnej ściany). Nie wiemy również, czy zestaw faktycznie nie będzie zawierał żadnych figurek, co byłoby trochę smutne.

II runda BDLP powinna rozpocząć się na jesieni 2021, ale nie mamy jeszcze żadnego potwierdzenia tego terminu. Jest to zastanawiające tym bardziej, że do końca owej jesieni zostało nam tylko 1,5 miesiąca, a tylko jeden z pomysłów wszedł jak na razie w fazę produkcyjną.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.