IDEAS-4projekty-09.2021
Newsy Brewa 43 wyświetleń

IDEAS: co tam słychać we wrześniu?

Dziś szybko nadrobię zaległości w temacie LEGO® Ideas i – jeśli Wam to nie przeszkadza – od tej pory będę raczej robił takie wpisy zbiorcze, bo informowanie o każdym kolejnym projekcie trochę mija się z celem.

Ostatnio 4 kolejne projekty uzyskały 10 000 głosów, kwalifikując się do trzeciego (i chyba ostatniego) przeglądu tej platformy za 2021 rok:

  • Terrariums to projekt tyleż estetyczny, co nudny i bez większych szansa na wydanie, jako że LEGO® samo dopieszcza swoją kolekcję botaniczną. 3 buteleczki z zamkniętymi w środku roślinami może i są ładne, ale w dużej mierze to nie budowanie, a sypanie klocków do środka.
  • Wielka rafa koralowa jest… interesująca. Tak naprawdę sądzę, że coś takiego mogłoby się pojawić w formie setu, pomimo gigantycznego naćkania. Budowanie podobnej konstrukcji byłoby sporym wyzwaniem, a to raczej diorama niż pojedyncza roślina, więc kto wie, kto wie… Poza tym przyznajmy – jest to bardzo ładne.
  • Kolejny zamek z Final Fantasy… meh… Jeżeli LEGO® faktycznie odpali serię opartą na grach, to projekt jest spalony na wejściu, nie mówiąc już o tym, ile podobnych konstrukcji mieliśmy do tej pory. Ja mówię pas.
  • Powrót Avatara zapewne mile zagra na strunach fanów serii, ale “reedycja” zestawu 3829 Fire Nation Ship raczej nie sprawi, że duńska komisja wyskoczy z butów.

W III przeglądzie LEGO® IDEAS mamy już 5 projektów, ale na tym raczej się nie skończy. Dotychczasowe pomysły to:

  • Land Ahoy, czyli dość dziwna, “zwijana” mini-diorama.
REKLAMA:

3 thoughts on “IDEAS: co tam słychać we wrześniu?

  1. IDEAS do połowy października - FanKlocków.pl

    […] Terrariums, czyli kolejne podeście do legowych rośliek. […]

  2. […] Terrariums, czyli kolejne podeście do legowych rośliek. […]

  3. […] Terrariums, czyli kolejne podeście do legowych rośliek. […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.