71387 Adventures with Luigi
Zapowiedzi Brewa 369 wyświetleń

Nowy Starter Pack do serii Super Mario w przedsprzedaży!

Aktualizacja: nowy zestaw startowy z Luigim jest już dostępny na LEGO.pl w przedsprzedaży. Polski sklep nie zdradza, kiedy nastąpi wysyłka, ale zgodnie z ogólnoświatową datą premiery powinno to być… dopiero w sierpniu. Nie ma się więc co spieszyć.

Przy okazji w sieci ujawniony został nowy polybag z serii Super Mario. 30389 Fuzzy & Mushroom Platform składa się z 39 elementów i powinien mieć premierę łącznie z Luigim.

LEGO® 30389

Oryginalny post z 19.04.2021:

No to mamy potwierdzenie! Chiński Amazon właśnie wystrzelał się ze zdjęciami nowego Starter Packa do serii LEGO® Super Mario, którego głównym bohaterem będzie – zgodnie z przewidywaniamiLuigi!

Na ten moment mamy całkiem sporą ilość zdjęć setu (poniżej) oraz jego numer (71387). Na szczegóły dotyczące ilości elementów i ceny będziemy musieli chwilę poczekać, ale zakładam, że będzie to najwyżej kilka dni. Na ten moment możecie obejrzeć wizualizację zestawu i poznać nowych bohaterów. Poza Luigim (którego funkcje są jeszcze nieznane), w opakowaniu znajdzie się m.in. różowy Yoshi oraz nowy boss.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.