4 maja 2021 z LEGO
Promocje Zapowiedzi Brewa 103 wyświetleń

Promocje LEGO® Star Wars na 4 maja 2021

4 maja to – klasycznie – Dzień Gwiezdnych Wojen (dla niekumatych: May the 4th fonetycznie brzmi podobnie do May the Force…). Z przecieków na Reddit’cie wiemy już, jakie promocje i akcje przygotowało LEGO® na ten specjalny dzień. W oficjalnych sklepach pojawił się już zresztą specjalny landing page poświęcony akcji.

  • Po pierwsze – już 1 maja będziemy mogli zamówić zestaw 75308 R2-D2, o którym było głośno już od pewnego czasu. Set jest już dostępny na stronie LEGO®.
Nowy R2, którego wielu z Was szukało
  • Po drugie, w dniach 1-5 maja do wszystkich zakupów w oficjalnym sklepie LEGO®, zawierających zestawy Star Wars za kwotę minimalnie 375 złotych, otrzymamy bonusowy GWP 40451 Tatooine Homestead. Zestaw będzie składał się z 217 elementów i będzie czwartą mini-dioramą w serii rokrocznie uzupełnianej z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen.
  • Drugim prezentem, dostępnym (w teorii) tylko stacjonarnie, ma być polybag 30388 Imperial Shuttle. Jego też otrzymamy za zakupy zestawów z serii Star Wars (minimalna kwota: 40 USD), ale nie mam informacji, czy promocja będzie obowiązywać także w Polsce.
LEGO® 30388
  • Wreszcie, za zakupy zestawów z serii Star Wars w dniach 1-5 maja 2021 otrzymamy podwójną ilość punktów VIP. Po połączeniu z nowym GwP nie jest to taki zły deal, nawet jeśli nie przebieracie nogami na jakiś konkretny set.
REKLAMA:

3 thoughts on “Promocje LEGO® Star Wars na 4 maja 2021

  1. […] marki. Pamiętajcie też, że set będzie można wyrwać na dobrych warunkach w związku z obchodami Dnia Gwiezdnych Wojen, przypadającego na 4 […]

  2. […] Tak naprawdę tę wieść dodaję tylko pro forma, bo promocje oficjalnych sklepów LEGO® na maj są już znane od dłuższego czasu i podsumowane tutaj. Jak wiadomo, maj upłynie nam pod znakiem Gwiezdnych Wojen, a dokładną rozpiskę promocji związanych z tym tematem znajdziecie na moim blogu w tym miejscu. […]

  3. […] LEGO.pl trwa już akcja promocyjna związana z dniem Gwiezdnych Wojen, rokrocznie przypadającym 4 maja. Przypomnę, że od 00:01 1 maja na stronie […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.