4 maja 2021 z LEGO
Promocje Zapowiedzi Brewa 534 wyświetleń

Promocje LEGO® Star Wars na 4 maja 2021

4 maja to – klasycznie – Dzień Gwiezdnych Wojen (dla niekumatych: May the 4th fonetycznie brzmi podobnie do May the Force…). Z przecieków na Reddit’cie wiemy już, jakie promocje i akcje przygotowało LEGO® na ten specjalny dzień. W oficjalnych sklepach pojawił się już zresztą specjalny landing page poświęcony akcji.

  • Po pierwsze – już 1 maja będziemy mogli zamówić zestaw 75308 R2-D2, o którym było głośno już od pewnego czasu. Set jest już dostępny na stronie LEGO®.
Nowy R2, którego wielu z Was szukało
  • Po drugie, w dniach 1-5 maja do wszystkich zakupów w oficjalnym sklepie LEGO®, zawierających zestawy Star Wars za kwotę minimalnie 375 złotych, otrzymamy bonusowy GWP 40451 Tatooine Homestead. Zestaw będzie składał się z 217 elementów i będzie czwartą mini-dioramą w serii rokrocznie uzupełnianej z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen.
  • Drugim prezentem, dostępnym (w teorii) tylko stacjonarnie, ma być polybag 30388 Imperial Shuttle. Jego też otrzymamy za zakupy zestawów z serii Star Wars (minimalna kwota: 40 USD), ale nie mam informacji, czy promocja będzie obowiązywać także w Polsce.
LEGO® 30388
  • Wreszcie, za zakupy zestawów z serii Star Wars w dniach 1-5 maja 2021 otrzymamy podwójną ilość punktów VIP. Po połączeniu z nowym GwP nie jest to taki zły deal, nawet jeśli nie przebieracie nogami na jakiś konkretny set.
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.