LEGO Harry Potter zestawy 2021 oficjalnie!
Nowości Zapowiedzi Brewa 639 wyświetleń

Nowości z Harry’ego Pottera oficjalnie dostępne!

Niedługo trzeba było czekać na oficjalną (pra)premierę nowych setów z serii Harry Potter. Na LEGO.pl wczoraj wieczorem pojawiła się możliwość przedpremierowego zamawiania nowych zestawów opartych na sadze o młodym czarodzieju. Oto, co dostaliśmy do rąk:

Powyższe zestawy można już zamawiać (do 20.04 zdobędziecie za to podwójne punkty VIP), ale będą one wysyłane do kupujących po 1 czerwca 2021 roku, czyli oficjalnym dniu premiery. Co ciekawe, w sklepie pojawiły się też pozostałe zestawy z wcześniej zapowiadanych nowości, ale – pomimo identycznej daty premiery – tych setów nie zamówimy w przedsprzedaży. Dotyczy to produktów:

Warto zwrócić uwagę, że te zestawy początkowo były zapowiadane dopiero na sierpień, a dostaniemy je znacznie wcześniej. Co to oznacza?

  1. po pierwsze – już w czerwcu będzie można zebrać wszystkie 6 złotych, rocznicowych figurek, a także zbudować pierwszą, dużą część nowego, modułowego Hogwartu od LEGO®.
  2. po drugie – w tym samym miesiącu będziecie mogli zebrać wszystkie 16 kolekcjonerskich kafelków, które również będą dołączane do zestawów rocznicowych. Kafelki dołączane są do setów losowo, więc istnieje duża szansa, że trzeba będzie się nimi wymieniać (w komplecie rocznicowych pudełek znajdziecie ich łącznie 19). Mają one przedstawiać poszczególnych czarodziejów znanych z sagi, choć ta lista nie jest jeszcze znana.

Okiem AFOLa:

Sam (na szczęście) nie jestem oddanym fanem Harry’ego Pottera, więc te zestawy z czystym sumieniem mogę sobie odpuścić. Z drżącym sercem czekałem na pierwsze zdjęcia nowego Hogwartu, częściowo mając nadzieję na to, że będzie on bardziej „dorosły” niż dotychczasowe wersje i umożliwi zbudowanie potężnej wersji tej budowli, do której wejdą „normalne” minifigurki. Stety-niestety, zaprezentowane sale i elementy są bardziej bawialne niż „modelowe” (liczyłem na komplet ścian i zdejmowany sufit), więc znacznie mniej trafiają w moje zainteresowania. Może to i lepiej, bo naprawdę nie wiem, skąd wyczarowałbym fundusze na co najmniej 4 nowe zestawy.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.