LEGO 76182 - zdjęcie lifestyleowe
Zapowiedzi Brewa 247 wyświetleń

LEGO® 76182 Maska Batmana ujawniona!

Zdecydowanie mamy teraz wysyp 'hełmów” od LEGO®. Po Carnage’u i nowych modelach z Gwiezdnych Wojen nadeszła pora na maskę Batmana.

Wyciek tym razem pochodzi z sieci sprzedażowej Barnes & Noble, a jego „jakość” nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z autentycznymi zdjęciami i danymi dotyczącymi setu. Model maski Batmana nosi numer 76182 i będzie składał się z 410 elementów (złożą się one na 22 cm wysokości). Za zestaw zapłacimy ok. 60 euro, a jego premiera planowana jest na 1 maja, a więc już za miesiąc.

Zdjęcia, które możecie zobaczyć poniżej, wskazują, że będziemy mieli do czynienia z klasycznym podejściem do tematu, zbliżonym do wizji z Batmanów Tima Burtona. Pewnego rodzaju nowością jest brak dolnej części „hełmu”, która normalnie zarezerwowana jest na usta i brodę bohatera. Jak wiadomo, to części ciała Bruce’a Wayne’a są odsłonięte, więc dziwnie byłoby odtwarzać je z klocków. Mielibyśmy wtedy do czynienia z odciętą głową, co zapewne nie do końca pasowałoby duńskiej marce. Przy okazji warto wskazać, że ten „hełm” to pierwszy nawiązujący do uniwersum DC. Jestem pewien, że znajdzie wielu nabywców.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.