LEGO 76182 - zdjęcie lifestyleowe
Zapowiedzi Brewa 188 wyświetleń

LEGO® 76182 Maska Batmana ujawniona!

Zdecydowanie mamy teraz wysyp 'hełmów” od LEGO®. Po Carnage’u i nowych modelach z Gwiezdnych Wojen nadeszła pora na maskę Batmana.

Wyciek tym razem pochodzi z sieci sprzedażowej Barnes & Noble, a jego „jakość” nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z autentycznymi zdjęciami i danymi dotyczącymi setu. Model maski Batmana nosi numer 76182 i będzie składał się z 410 elementów (złożą się one na 22 cm wysokości). Za zestaw zapłacimy ok. 60 euro, a jego premiera planowana jest na 1 maja, a więc już za miesiąc.

Zdjęcia, które możecie zobaczyć poniżej, wskazują, że będziemy mieli do czynienia z klasycznym podejściem do tematu, zbliżonym do wizji z Batmanów Tima Burtona. Pewnego rodzaju nowością jest brak dolnej części „hełmu”, która normalnie zarezerwowana jest na usta i brodę bohatera. Jak wiadomo, to części ciała Bruce’a Wayne’a są odsłonięte, więc dziwnie byłoby odtwarzać je z klocków. Mielibyśmy wtedy do czynienia z odciętą głową, co zapewne nie do końca pasowałoby duńskiej marce. Przy okazji warto wskazać, że ten „hełm” to pierwszy nawiązujący do uniwersum DC. Jestem pewien, że znajdzie wielu nabywców.

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.