Nowe zestawy LEGO SW - 23.03.2021
Nowości Brewa 102 wyświetleń

Nowe “hełmy” ze Star Wars dostępne w przedsprzedaży!

Wszystkie trzy nowe “hełmy” z Gwiezdnych Wojen (włączając w to Imperialnego droida zwiadowczego, niekoniecznie będącego hełmem) są już dostępne w przedsprzedaży (dla każdego!) w Oficjalnym sklepie LEGO® (co ważne: można je “złapać” z promocyjnym zestawem GwP!) Linki poniżej, a po szczegóły odnośnie zestawów zapraszam do dalszej części posta.

Nadmienię tylko, że dwa hełmy dostępne są w Polsce w “normalnych” cenach, natomiast cena imperialnej sondy jest nieco zawyżona względem standardowego kursu. Niemniej, to chyba właśnie ten ostatni model będzie cieszył się największym powodzeniem.

Oryginalny post z 23.03.2021:

Tym razem wystrzelał się amerykański Walmart! Dzięki jakiemuś nadgorliwemu pracownikowi mamy już niemal wszystkie dane dotyczące nadchodzących “hełmów” z Gwiezdnych Wojen, jak również świetnie się zapowiadającej Imperialnej sondy.

LEGO® 75304 Hełm Dartha Vadera

Hełm ulubionego homme fatale klasycznej sagi ma składać się, jak już wiemy, z 834 części i kosztować 329,99 zł. W sklepach LEGO® zobaczymy go 25 marca. Model ma mierzyć 20x15x14 cm i na zdjęciach wcale nie prezentuje się tak źle, jak się spodziewałem:

LEGO® 75305 Hełm zwiadowcy szturmowców

Drugi imperialny hełm ma być złożony z 471 klocków i również “premierować” 25 marca. Cena: 229,99 zł. Ten model ma mierzyć 18x11x12 cm i stanowić całkiem ładny, biały kontrast dla Vadera:

LEGO® 75306 Imperialny droid zwiadowczy

Duża wersja imperialnej sondy prezentuje się bardzo imponująco, zwłaszcza że prezentowana jest na kontrastującej, śnieżnej “mini-makiecie”. Złożony z 683 klocków model ma kosztować ok. 329,99 zł. Przekonamy się zapewne 25 marca lub 4 maja. Wielkość modelu to 27x24x11 cm, a więc naprawdę solidna. Moim zdaniem to najbardziej udana z nadchodzących premier:

REKLAMA:

1 Comment

  1. […] sam sklep wskazał trochę cen setów z Gwiezdnych Wojen, włączając w to ceny dopiero co ujawnionych “hełmów”. Biorąc pod uwagę, że (poza “hełmami” i imperialną sondą) są to zestawienia na […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.