LEGO Carnage
Zapowiedzi Brewa 38 wyświetleń

LEGO® 76199 Carnage oficjalnie ujawniony!

Dziś użytkownicy aplikacji sieci sklepów Target (niestety obecnej tylko w USA) otrzymali informację, że od JUTRA będzie można w niej zamawiać w przedsprzedaży nowy zestaw LEGO® 76199 Carnage.

AKTUALIZACJA z 11.03: Zestaw jest już widoczny w oficjalnych sklepach LEGO, w tym także w polskim. Nie musimy się więc martwić, że będzie on niedostępny w Europie. Prezentację i pełne info możecie już znaleźć tutaj. Swoją drogą, duńska firma wybrała dziwny “plener” zdjęciowy dla tego setu – nijak nie pasuje on do skandynawskich przestrzeni zastosowanych w tle…

Zestaw będzie drugim marvelowskim “hełmem” (po 76165 Iron Man), prawdopodobnie wydanym w związku z nadchodzącą premierą filmu Venom 2, w którym czerwony, mocno porąbany złoczyńca ma odgrywać ważną rolę. Set ma składać się z 546 elementów. Jego cena detaliczna została ustalona na poziomie 269,99 zł, a do “normalnej” sprzedaży trafi 1 maja 2021 roku (w Polsce; na zachodzie będzie można go kupić już 11 kwietnia).

LEGO® 76187 Carnage
LEGO® 76187 Carnage

Dodajmy, że – zgodnie z plotkami – wkrótce mamy dostać jeszcze jeden “hełm” z serii LEGO® Marvel i ma on przedstawiać Venoma (numer 76187). Skoro Carnage jest już w zasadzie potwierdzony, to nic tylko czekać na jego czarnego, symbiotycznego “brata”.

Właściwa przedsprzedaż ma zostać uruchomiona w Targecie jutro, więc wrzucę tu lepsze zdjęcie zestawu jak tylko pojawi się w sieci.

REKLAMA:

2 thoughts on “LEGO® 76199 Carnage oficjalnie ujawniony!

  1. […] przecieki nie ustają, dzięki czemu – poza dopiero co ujawnionym Carnagem – znamy już mniej więcej “zawartość” kolejnej fali premier od LEGO®, tym […]

  2. […] mamy teraz wysyp ‘hełmów” od LEGO®. Po Carnage’u i nowych modelach z Gwiezdnych Wojen nadeszła pora na maskę […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.