LEGO plotki i ploteczki 1-7.02.2020
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 282 wyświetleń

Plotki i ploteczki 1-7.02.2021

Poniżej znajdziecie zbiór „mniejszych” wiadomości dotyczących LEGO® z tygodnia 1-7.02.2021 roku. Zbieram tu wszystkie informacje na tyle ważne, że warto o nich wspomnieć, ale jednocześnie znaczące o tyle mniej, że nie warto im jeszcze poświęcać oddzielnego wpisu. I tak:

Pamiętajcie też, część poniższych informacji to na razie wyłącznie plotki i należy je traktować z dużą dozą dystansu.

  • W kilku internetowych, oficjalnych sklepach LEGO® na świecie przez chwilę były widoczne breloczki z serialu Przyjaciele. Prawdopodobnie wkrótce trafią one do normalnej sprzedaży i będą przedstawiać figurki z szalenie popularnego zestawu 21319 Central Perk. Kiedy dokładnie? Tego jeszcze nie wiemy.
  • W poprzedniej odsłonie Plotek i ploteczek informowałem o możliwości wydania przez LEGO® kalendarza adwentowego opartego o licencję Marvela. Dziś wiemy, że to NIEMAL pewne. Jego cena ma wynosić ok. 30 euro, a wśród figurek znajdziemy najprawdopodobniej Iron Mana w świątecznym swetrze, co niewątpliwie sprawi, że kalendarz zniknie ze sklepowych półek bardzo szybko.
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.