LEGO plotki i ploteczki 25-31.01.2020
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 157 wyświetleń

Plotki i ploteczki 25-31.01.2021

Poniżej znajdziecie zbiór „mniejszych” wiadomości dotyczących LEGO® z tygodnia 25-31.01.2021 roku. Zbieram tu wszystkie informacje na tyle ważne, że warto o nich wspomnieć, ale jednocześnie znaczące o tyle mniej, że nie warto im jeszcze poświęcać oddzielnego wpisu. I tak:

Pamiętajcie też, część poniższych informacji to na razie wyłącznie plotki i należy je traktować z dużą dozą dystansu.

  • W weekend pojawiła się plotka, że w tym roku prawdopodobnie możemy spodziewać się kolejnego kalendarza adwentowego od LEGO®, tym razem licencjonowanego przez Marvela. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale na razie nie wiemy na ten temat nic więcej.
  • W oficjalnym sklepie LEGO® można już rzucić sobie okiem na marcową premierę z serii Monkie Kid. 80023 Dronkopter ekipy Monkie Kida złożony będzie z 1462 elementów i na półki sklepowe trafi 1 marca 2021. Jego cena to niecałe 600 zł.
  • Nie cichną plotki o możliwości wydania dużego zestawu przedstawiającego Titanica, o których pisałem już w zeszłym tygodniu. Coraz więcej stron podejmuje ten temat, więc może coś jest na rzeczy, ale na razie nie musicie jeszcze szukać na niego miejsca.
REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.