LEGO plotki i ploteczki 25-31.01.2020
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 390 wyświetleń

Plotki i ploteczki 25-31.01.2021

Poniżej znajdziecie zbiór „mniejszych” wiadomości dotyczących LEGO® z tygodnia 25-31.01.2021 roku. Zbieram tu wszystkie informacje na tyle ważne, że warto o nich wspomnieć, ale jednocześnie znaczące o tyle mniej, że nie warto im jeszcze poświęcać oddzielnego wpisu. I tak:

Pamiętajcie też, część poniższych informacji to na razie wyłącznie plotki i należy je traktować z dużą dozą dystansu.

  • W weekend pojawiła się plotka, że w tym roku prawdopodobnie możemy spodziewać się kolejnego kalendarza adwentowego od LEGO®, tym razem licencjonowanego przez Marvela. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale na razie nie wiemy na ten temat nic więcej.
  • W oficjalnym sklepie LEGO® można już rzucić sobie okiem na marcową premierę z serii Monkie Kid. 80023 Dronkopter ekipy Monkie Kida złożony będzie z 1462 elementów i na półki sklepowe trafi 1 marca 2021. Jego cena to niecałe 600 zł.
  • Nie cichną plotki o możliwości wydania dużego zestawu przedstawiającego Titanica, o których pisałem już w zeszłym tygodniu. Coraz więcej stron podejmuje ten temat, więc może coś jest na rzeczy, ale na razie nie musicie jeszcze szukać na niego miejsca.
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.