Listy-Dystrybucji-LEGO-2023
Różności Brewa 4252 wyświetleń

Stałe listy dystrybucji LEGO® na FanKlocków.pl!

Moi drodzy! Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy Wam nowe „narzędzie”, które powinno pomóc zarówno oddanym kolekcjonerom LEGO®, tropicielom klockowych okazji, jak również LEGO®-inwestorom. Przed Wami: LISTY DYSTRYBUCYJNE LEGO® 2023!

Listy, które oddajemy Wam do dyspozycji, to owoc naszych ciągłych badań nad rynkiem LEGO® w Polsce. Widzieliście je już nie raz w naszych poradnikach zakupowych, ale dziś postanowiliśmy je „zestalić” – tak, żeby każdy z Was mógł do nich szybko zajrzeć w dowolnej chwili, a nie tylko przy okazji promocji na LEGO.pl.

Listy będą uaktualniane na bieżąco – co najmniej raz w miesiącu będziemy sprawdzać, czy w dystrybucji naszych ulubionych klocków nie zaszły jakieś zmiany… które ostatnio zachodzą stale. Będziemy sprawdzać, czy nic nie ruszyło się „w dół” (do dystrybucji ograniczonej bądź szerokiej)… albo „w górę” (czyli wróciło do dystrybucji ekskluzywnej, bo i takie przypadki się zdarzają).

Rzecz jasna, niniejsze listy oparte są przede wszystkim na naszych spostrzeżeniach i doświadczeniu, więc nie możemy zapewnić, że są w 100% akuratne. Jeśli zobaczycie, że coś się na nich nie zgadza, natychmiast dajcie nam znać, a my sprawdzimy sytuację i ewentualnie poprawimy co trzeba.

Nie ukrywamy również, że obie listy mają nam pomóc w tworzeniu kolejnych poradników zakupowych. Znacznie łatwiej będzie nam teraz dawać konkretne rady odnośnie danej promocji (np. dotyczącej wąskiego zakresu produktów czy jednej serii), a w przypadkach „ogólnych” – kierować do list, które wiszą u nas na stałe. Będziemy wdzięczni, jeśli będziecie z nich korzystać tak, jak dotychczas, bo każdy zakup za ich pośrednictwem to kolejna cegiełka dokładana do rozwoju serwisu (w tym np. do wynagrodzeń za artykuły gościnne czy nadchodzące raporty ze ścianek PaB – nie bójcie się, nie zapomnieliśmy o nich).

Żeby nie przedłużać, oto obie listy, o których mowa:

Lista zestawów EKSKLUZYWNYCH LEGO® – stan na początek lipca 2023

oraz

Lista zestawów LEGO® w dystrybucji OGRANICZONEJ – stan na początek lipca 2023

Odpowiednie objaśnienia dotyczące sposobów dystrybucji LEGO® i tego, jak wpływa ona na ceny zestawów znajdziecie pod linkami, a mocniej zainteresowanych całym zagadnieniem jak zawsze zapraszamy do oddzielnego artykułu w temacie dystrybucji.

Listy znajdziecie również w głównym menu serwisu, na samej górze, w zakładce DYSTRYBUCJA (a to niespodzianka!), która z tej okazji rozgościła się tam na jednym z głównych miejsc.

Dajcie znać, co sądzicie o naszym pomyśle i czy będziecie z niego korzystać!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

4 thoughts on “Stałe listy dystrybucji LEGO® na FanKlocków.pl!

 1. TABU

  Brewa jeszcze pytanko mam.
  Jako niezbyt wprawnych użytkownik internetu, gdzie u Ciebie dokładnie na stronie mogę znaleźć te listy?
  Wczoraj z godzinę tego szukałem, aż mnie szlag trafił…

  1. Brewa

   Górne menu strony -> tam znajdziesz pozycję 'Dystrybucja’ i pod nią są podpięte obie listy ;).

 2. TABU

  Dzięki Brewa

 3. Gajda

  Świetny pomysł, fajna inicjatywa, dzięki!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.