Zarabiaj-z-FanKlockow
POLECANE Różności Brewa 6 wyświetleń

Publikuj i zarabiaj z FanKlocków.pl!

Nadeszła pora na duży krok do przodu! Jako pierwszy z polskich serwisów poświęcony klockom LEGO®, od 1 lipca 2022 roku mam przyjemność otworzyć oficjalny program płatnych publikacji gościnnych!

FanKlocków.pl już od półtora roku nieustannie się rozwija, podobnie zresztą jak “klockowy” rynek w Polsce. Ku mojemu ogromnemu zadowoleniu (i lekkiemu zdziwieniu), od stycznia 2021 roku FanKlocków.pl stał się bardzo popularny i z miesiąca na miesiąc notuje coraz to większe ilości odwiedzin: w tym miesiącu było to ponad 30 000 unikalnych użytkowników.

Wychodząc na przeciw temu zjawisku, postanowiłem niezobowiązująco zacząć przygotowywać się do poszerzenia redakcji FanaKlocków, a pierwszym krokiem jest umożliwienie Wam współtworzenia platformy. Jednocześnie uważam, że za darmo to chłop w łeb dostał i jeśli zależy mi na dobrym contencie, to trzeba za niego zapłacić.

Tak będzie to wyglądało w ogólnym zarysie:

Oczywiście jest to na razie program pilotażowy, a ja jestem dość wymagającym redaktorem, dlatego nie spodziewajcie się, że już od lipca zaleją Was dziesiątki nowych tekstów – ograniczają mnie zarówno finanse, jak i czas. Niemniej, jeśli chcielibyście zacząć współtworzyć Wasz ulubiony serwis fanowski o LEGO®, to tutaj znajdziecie szczegóły współpracy. Zapraszam do współpracy wszystkich kreatywnych fanów LEGO®!

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.