nowe-pakowanie-minifigurek
Newsy Brewa 71 wyświetleń

Nadchodzi koniec macania minifigurek!

Mam złe wiadomości dla wielbicieli kolekcjonerskiej serii Minifigures. Wygląda na to, że już wkrótce minifigurki dostaną nowe, twarde pudełka.

Dla wytrawnych (i cierpliwych) kolekcjonerów oznacza to jedno – konkretnych minifigurek nie będzie można już “wymacać” przez folię (wyczuwając ich charakterystyczne elementy), a to z kolei w prostej linii przekłada się na przymus kupowania kolejnych figów na ślepo, aż do momentu zebrania całej kolekcji. Rzecz jasna, biznesowo to racjonalna decyzja, ale fani raczej nie będą zadowoleni.

Informację o tym ruchu LEGO® wysłało do stowarzyszonych mediów fanowskich, a powyższe zdjęcie to jeden z konceptów pudełka. Na razie nie musimy martwić się o przynajmniej jedną nadchodzącą serię, ale zgodnie z (niepotwierdzonymi jeszcze oficjalnie) informacjami, nowe opakowania pojawią się na półkach jeszcze przed końcem 2022 roku.

Jakie jest Wasze zdanie na temat tej zmiany?

REKLAMA:

9 thoughts on “Nadchodzi koniec macania minifigurek!

 1. Milo

  Z jednej strony dobrze, bo odejdzie kolejny plastik (papierowe torebki mogłyby nie dać rady na macanie), a z drugiej strony to koniec pewnej ery Minifigurek, które zawsze kojarzyły się z takimi małymi foliówkami 🙂

  1. Milo

   Wszyscy wiedzieli, że prędzej czy później ten moment nadejdzie 😛

   1. Brewa

    Tak, zwłaszcza że zapowiadało go już VIDIYO i Super Mario ;).

    1. Satanas

     Mario ma przecież normalne saszetki

     1. Brewa

      Najnowsza seria postaci będzie już w pudełkach :).

 2. KL0CKOVE

  Bardzo dobrze. Każdy będzie miał równe szanse a nie, że idziesz do sklepu a tam figurki najbardziej porządane sprzedane bo ludzie sobie wymacali…

  1. Popongon

   A jak to jest w końcu z pudełkiem 36 sztuk. Czy jest tak, że mamy w nim pewność 3 setów po 12 sztuk, jak kiedyś czytałem, czy pełna losowość w ramach pudła?

   1. Brewa

    O ile mi wiadomo, w każdym pudle są pełne trzy komplety :).

    1. Popongon

     Dzięki 🙂

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.