LEGO-podwojne-punkty-VIP
Promocje Brewa 1622 wyświetleń

2xVIP – ostatni dzień promocji na LEGO.pl

Jeśli zwlekaliście do tej pory, bo tym razem to nie był tylko weekend, to przypominamy, że dziś jest ostatni dzień obowiązywania lutowej promocji z dwukrotnością punktów VIP dokładanych do każdego zakupu na LEGO.pl (i stacjonarnie). Promka łączy się z gratisem pod postacią karetki 4×4, a dodatkowe punkty mogą przydać się przy okazji nadchodzącej promocji z Ciężarówką do przeprowadzek czy przed premierą Rivendell. Ale, oczywiście – nic na siłę.

Dla przypomnienia info, dlaczego na LEGO.pl opłaca się kupować z podwójnymi punktami:

Normalnie za każdy zakup w oficjalnych sklepach LEGO otrzymujemy około 1,5 pkt VIP za każdą wydaną złotówkę (ten dziwny przelicznik bierze się z tego, że wartość 1 punktu VIP równa się wartości 1 korony duńskiej). W Centrum nagród VIP możemy następnie przeznaczyć punkty VIP na nagrody i tu już przelicznik wygląda następująco: 1 pkt VIP = ok. 0,033 zł. Tym sposobem kupując coś bezpośrednio od LEGO® otrzymujemy de facto ok. 5 groszy upustu na każdej wydanej złotówce, czyli ok. 5% rabatu. Podczas akcji z podwójnymi punktami VIP mamy więc okazję kupić zestawy LEGO® z ok. 10%-owym rabatem. Nie jest to może zawrotna kwota, ale w niektórych przypadkach to najlepszy, regularny deal, jaki da się „ugrać” na niektórych setach. Przypominam też, że akcja obowiązuje także w sklepach stacjonarnych!

Nie wiemy jeszcze, kiedy podwójne punkty VIP powrócą, ale stanie się to najpóźniej w maju, przy okazji Dnia Gwiezdnych Wojen. Zakładam jednak, że akcja powinna powtórzyć się na przełomie marca i kwietnia.

REKLAMA:

3 thoughts on “2xVIP – ostatni dzień promocji na LEGO.pl

 1. Luke_Bronson

  Ja czekam na 3xVIP😎

  1. Brewa

   Tego to już dawno nie było ;).

   1. K.

    A kiedy? 🙄

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.