Moje-miasto-LEGO-odc1
Moje klocki Brewa 16 wyświetleń

Moje miasto LEGO®: Prezentacja ogólna

Sporo osób w wiadomościach prywatnych prosiło mnie o jakieś zdjęcia mojej makiety miasta LEGO®, jak również dopytywało o jej szczegóły konstrukcyjne. Dziś postanowiłem pójść o krok dalej i na moim świeżutkim kanale na YouTube rozpocząć kolejny cykl, w którym opowiem Wam nieco o moim najważniejszym LEGO®-dziecku, mającym już 2 lata z niewielkim okładem (w tym albo innym kształcie).

Z pierwszego filmu dowiecie się, jakie założenia poczyniłem projektując makietę, na czym ją zbudowałem i jakimi zasadami kierują się przy jej modyfikacji i rozbudowie. Dodam, że makieta w swoim pierwotnym zamyśle zmierza już do ukończenia, co oznacza jedno: niebawem przyjdzie pora na jej solidne modyfikacje, z których pierwsza nastąpi najpewniej już na początku przyszłego miesiąca, kiedy moją kolekcję zasili nowa Latarnia morska z IDEAS.

Nie przedłużając, zapraszam do oglądania filmu, a jeśli macie jakieś pytania/komentarze, to nie wahajcie się zadawać ich w komentarzach pod tym wpisem albo – najlepiej – bezpośrednio pod filmem na YouTube, bo wiadomo, że algorytmy lubią komentarze:

REKLAMA:

1 Comment

  1. Sikorkowe Pasje

    Bardzo ładne miasto. Nasze dopiero powolutku raczkuje 😀

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.