Inwestowanie Zapowiedzi Brewa 458 wyświetleń

Kup sobie „unikalny” Ekspres… z błędami!

Już za cztery dni będzie miała miejsce kolejna mocno oczekiwana klockowa premiera, jak ą będzie LEGO® 76405 Ekspres do Hogwartu w wydaniu 18+. Okazuje się, że jego pierwsi nabywcy najprawdopodobniej otrzymają dość unikalną kopię, bowiem jedna z dołączonych do setu naklejek zawiera błędy.

Jak widać poniżej, na „tabliczce znamionowej” modelu znalazła się informacja, że Ekspres do Hogwartu to lokomotywa GWR 5900, podczas kiedy taki model lokomotywy nigdy nie istniał. Powinien to być GWR 4900. Drugim błędem jest brakująca literka „s” w nazwie londyńskiej stacji, z której Ekspres rusza. Właściwa nazwa to Kings Cross.

Razi zwłaszcza błędna nazwa stacji

LEGO® wydało już oświadczenie, że naklejka zostanie podmieniona na zasadzie running change – będzie metodycznie zastępowana w produkowanych sztukach zestawu. W pierwszych z nich natomiast, m.in. tych, które leżą już w magazynach w Europie, otrzymamy naklejkę z błędami. Jeżeli będziemy chcieli ją wymienić, wystarczy skontaktować się z działem obsługi klienta LEGO®, a ten dośle nowy sticker sheet. Nie zmienia to faktu, że dla kolekcjonerów błąd na naklejce może mieć pewną wartość, jako że pierwsze wersje Ekspresu będą w pewien sposób unikalne.

REKLAMA:

10 thoughts on “Kup sobie „unikalny” Ekspres… z błędami!

 1. Nieźli czarodzieje w tym Lego pracują😏
  Swoją drogą jak taki babol mógł przejść kontrolę jakości?!😵‍💫

  1. Brewa

   Taaaa – i to w secie za 2,5 kafelka, nie? 😉

 2. Tomasz

  W Ikonach Hogwartu do tej pory drukują płytki z listem z błędem w motcie szkoły: „Draco dormiens nunquam titillandos” zamiast „Draco dormiens nunquam titillandus”. Któraś seria ma podobne potknięcia?

 3. Szopek

  Dama naklejka pewnie będzie chodziła za fajna sumkę.
  Cena masakra, kupi to ktoś w ogóle na święta? 😀 prawie £450

  1. Brewa

   Jestem pewien, że tak ;).

 4. Maciej Trębicki

  Ja nie wierzę w przypadki. Tak się „produkuje” białe kruki.

 5. Nerevar2606

  Może właśnie o to chodziło, mała aferka by podbić pierwsza sprzedaż setu za niebagatelną kwotę – ciekawe jak będzie wyglądała weryfikacja który set ma jaką naklejkę 😉

 6. Jarosław Jaworski

  Pytanie czy Lego uzna mi zgłoszenie tej naklejki z błędami po dłuższym czasie, np. jeśli kupię zestaw na premierę, a otworzę go dopiero po roku czy jeszcze później?

  1. Brewa

   Znając LEGO, to uznają Ci nawet po wycofaniu zestawu ;).

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.