Gratisy-LEGO-08.08.2022
Poradniki Promocje Brewa  

MiniPoradnik zakupowy LEGO.pl: gratisy na 8 sierpnia

Dziś, nieco wcześniej, niż początkowo zapowiadano, na LEGO.pl wystartowała kolejna promocja z gratisami. Jej głównym bohaterem jest pierwsze w historii pudełkowe GwP z serii DOTS, które jednak wyrwiemy tylko przy zakupach konkretnych serii. Zanim jednak przejdziemy do szczegółów, sprawdźmy, z jakimi gratisami na LEGO.pl (oraz w sklepach stacjonarnych marki) mamy do czynienia od poniedziałku 8.08.2022:

  • W dniach 4-30.09.2022 otrzymamy polybag 40515 Piraci i skarby – zestaw dodatkowy VIP (kwota graniczna: 230 zł). Na ten moment wartość zestawu to ok. 60 zł (przy cenie katalogowej na poziomie 10 euro). UWAGA: aby go otrzymać, musimy mieć status VIP na LEGO.pl! Jeśli interesuje Was ten secik, to zapraszam do poprzedniego poradnika, w którym znajdziecie wszystkie zestawy, które najbardziej opłaca się z nim kupić (bo gratis obejmuje wszystkie serie).
  • W dniach 8-15.08.2022, za zakupy za kwotę 185 zł z serii Super Mario otrzymujemy set 30509 Drzewo Yellow Yoshiego. Jest to polybag. To oznacza jakieś 20-40 zł realnej wartości. Biorąc pod uwagę, że na żaden z zestawów z tej serii nie jest ekskluzywny, to zakupy pod ten gratis są po prostu nieopłacalne.
  • Wreszcie, w dniach 8.08-28.08 fani serii DOTS, City i Friends otrzymują 40561 DOTS pojemnik na długopisy, o ile kupią coś z tych serii za 300 zł. Trudno przewidzieć jego realną wartość, ale stawiam na okolice 60-90 zł. Nie jest to może coś turboniesamowitego, niemniej – biorąc pod uwagę jednoczesną możliwość wyjęcia pirackiego polybaga – jest to okazja do tańszego załatwienia sobie kilku sensownych zestawów.

Najprościej mówiąc:

W dniach 8.08-4.09 możemy – jak na razie – uzbierać sobie gratisy o realnej wartości ok. 120-150 zł, o ile kupimy sety z serii City lub Friends (seria DOTS nie dysponuje exclusive‘ami) o wartości przynajmniej 300 zł. Daje nam to solidne 40-50% “rabatu”, a do tego dochodzą jeszcze punkty VIP (kolejne 5%)!

Gratisy LEGO.pl na 8.08 – co kupić?

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, możemy łatwo stworzyć sobie dość krótką listę (dostępnych) zestawów, które najbardziej opłaca się kupić na LEGO.pl i zgarnąć dwa gratisy. Obejmują one sety ekskluzywne z serii City i Friends, a znajdziemy na niej:

Standardowy disclaimer: niniejszy tekst nie jest poradą inwestycyjną, a wyłącznie pewnymi sugestiami, bazującymi na moich osobistych przemyśleniach/analizach. Ewentualne decyzje dotyczące Waszych zasobów majątkowych podejmujecie na własną odpowiedzialność.

W sam raz dla fanów Wesołego miasteczka

UWAGA: biorąc pod uwagę wartość potencjalnego rabatu (40-50%), tak naprawdę pod nowe gratisy opłaca się wziąć na LEGO.pl praktycznie każdy set z City lub Friends, a nawet niektóre zestawy z DOTS. W większości takich przypadków zyskamy jednak odpowiednio mniej. Warto też pamiętać, że pudełkowy GwP z DOTS będzie prawdopodobnie zestawem niezbyt popularnym, jeśli liczymy na jego odsprzedaż w celu zwrócenia sobie części kosztów zestawów “właściwych”.

Powyższe linki do produktów i strony LEGO.pl to tzw. linki afiliacyjne. Będzie mi miło, jeśli dokonacie przez nie ewentualnego zakupu, dzięki czemu wpadnie mi niewielka prowizja, którą przeznaczam na dalszy rozwój swojego LEGO®-hobby oraz niniejszego serwisu.

REKLAMA:

1 komentarz

  1. […] 1 sztuki na osobę, ale teraz możecie go zgarnąć z pirackim gratisem albo połączyć z czymś z ostatniego poradnika zakupowego. Spieszcie się, bo pewnie pierwszy rzut zaraz […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.