Nowości Brewa  

10305 Zamek już dostępny dla wszystkich!

Najważniejsza klockowa premiera wakacji: 10305 Zamek rycerzy herbu Lew jest od dziś dostępna dla wszystkich, a nie tylko dla członków programu VIP. Obecnie zestaw można wyrwać z małym gratisem “pirackim” i zrobicie to bezproblemowo na LEGO.pl. W sklepach stacjonarnych marki set jest na razie niedostępny i wieść gminna niesie, że w najbliższym czasie ta sytuacja się nie zmieni – podobno wstępne dostawy obejmowały zaledwie po 20 sztuk produktu, które w większości z 4 lokalizacji wyprzedały się w ciągu kilku godzin 3 sierpnia.

REKLAMA:

11 thoughts on “10305 Zamek już dostępny dla wszystkich!

 1. KL0CKOVE

  Mój zamek ma dziś trafić do punktu odbioru paczek 🙂 Miłym zaskoczeniem dla mnie było wysłanie przez LEGO kryjówki forestmanów w oddzielnym kartonie. Dostałem 2 listy przewozowe jeden na zamek i jeden na kryjówkę. Mam nadzieję, że DPD zda egzamin i egzemplarz dotrze w idealnym kartonie. Zamawiałem dla siebie, ale zostawiam zawsze kartony po LEGO i przykładam osobiście dużą uwagę do stanu kartonów. Jaram się na samą myśl, że to już dziś 😀

  1. Brewa

   Też dostałem info, że mój dziś będzie 🙂

 2. Legofan

  We Wrocławiu zamki spokojnie dostępne i do tego kryjówka również.

  1. Kazik

   Może to już ze zwrotów od nagonionych inwestorów? 😀

  2. Mike

   Skończyli się chętni na kryjówkę. Zamek od początku był przegięciem kosztu. Jedynie najzagorzalsi fani to kupili. Mogę się mylić, ale jakoś mam wrażenie, że flipperzy kryjówek będą za rok handlować nimi sami między sobą 😀

   1. Wieśniak

    Zgadzam się do zamku, a co do kryjówki to będzie się sprzedawać 🙂 tylko zejdzie to “zakładanej” ceny katalogowej 120-150zl. Bardzo często się tak zdarza z gratisami – na początku boom, a później rynek wszystko weryfikuje.

    1. Brewa

     Kryjówka obecnie raczej już nie spadnie z ceny, bo się skończyła – zakładam, że za ok. rok trzeba będzie za nią dać te 300 zł. Dam też od razu znać, że przez moje linki sprzedało się ok. 100 zamków (tylko 3.08), co nie jest – jak podejrzewam – jedynym obrotem na tym produkcie ;).

   2. JJCale

   3. darek86

    Może w Polsce. Na zachodzie będziesz miał dużo większy popyt. Polacy trochę jednak biedniejsi. 🙂

 3. Adam

  Wiesz mniej więcej kiedy zamek zostanie wycofany?

  1. Brewa

   Sądzę, że najwcześniej pod koniec 2024.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.