LEGO-dzien-ojca-2022
Promocje Zapowiedzi Brewa 819 wyświetleń

Dzień ojca 2022 w LEGO® Stores!

Nieoficjalnie dowiedziałem się, że w dniach 15-17.06.2022 w LEGO® Stores w całej Polsce (przypomnijmy, że na razie mamy dwa w Warszawie i po jednym we Wrocławiu i w Poznaniu) będzie miał miejsce mały event promocyjny związany z dniem ojca.

W tych dniach, w sklepach dostępne będzie miejsce, gdzie dzieciaki (w pierwszej kolejności) będą mogły złożyć mały model grilla, który następnie będzie można zabrać do domu (zdjęcie powyżej). Secik będzie oczywiście dostępny bez opłat, a akcja najprawdopodobniej będzie ograniczona godzinowo (raczej do popołudnia).

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

3 thoughts on “Dzień ojca 2022 w LEGO® Stores!

 1. naklockowani

  Potwierdzam, tydzień temu rozmawiałem w LS o tej akcji. O ile dobrze pamiętam, to w tych samych godzinach, co był dzień matki, czyli 15-17.

 2. Apo

  Hej, Masz może jakieś info na temat prezentu VIP „5000 japońskich plakatów patentowych z 1968 r., edycja limitowana” – chyba pojawiło się niedawno i od razu się wyprzedało – podobnie jak „Szkicownik Stranger Things” – czy można gdzieś wyszukać info na temat tego co pojawi się w prezentach VIP (i kiedy)

  1. Brewa

   Szkicownik to był akurat dostępny przez długi czas w zeszłym roku i teraz chyba zeszły tylko ostatki. Niestety, limitki wyprzedają się dość szybko i raczej nie wracają.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.