Mozaika-LEGO
Nowości Brewa 955 wyświetleń

Własna mozaika na LEGO.pl

Bystre oczy na pewno już zauważyły, że na LEGO.pl pojawił się nowy produkt – jest nim 40179 Mozaika, którą możemy samodzielnie zaprojektować.

Projekt ten pojawił się na zachodzie już pewien czas temu. Chodzi w nim o to, że do specjalnego kreatora ładujemy własne zdjęcie, które następnie algorytm LEGO® przerabia na mozaikę, złożoną z 5 kolorów klocków (żółtego, białego, czarnego i dwóch odcieni szarości). W każdym przypadku ilość i rodzaj klocków pozostaje taka sama: są to 4702 płytki 1×1, a do tego dochodzi płytka bazowa 48×48. Jak się domyślam, reszta klocków to elementy zapasowe. Zestaw, niezależnie od załadowanego wzoru, kosztuje 549,99 zł. Pomysł jest nawet ciekawy, choć już przed premierą zestawu sporo ludzi narzekało na dobór kolorów. Nie muszę też chyba pisać, że od strony inwestycyjnej set nie ma najmniejszego sensu, bo któż chciałby kupić set z Waszym zdjęciem? Niemniej, jest to całkiem fajna opcja na prezent, tym bardziej że mozaikę taką – jak na razie – możemy w Polsce zamówić tylko przez internet.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.