Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 537 wyświetleń

Optimus Prime… od LEGO®?

Żeby nie było – pozostaję sceptyczny, ale legitne źródła twierdzą, że w maju otrzymamy od LEGO®… budowalnego (i przekształacającego się!) Optimusa Prime’a z Transformers!

Plotkę przekazał serwis Promobricks, który raczej nie jest znany z rzucania słów na wiatr. Pamiętajmy jednak, że właścicielem licencji do legendarnych Autobotów (i całej reszty -botów) jest Hasbro – bądź co bądź bezpośredni konkurent LEGO® na polu zabawek jako takich.

Zestaw miałby nosić numer 10320 i składać się z 1508 elementów (co nie jest jakąś superimponującą ilością, zwłaszcza że w tę ilość włączona byłaby podstawka z quasi-UCS-ową tabliczką). Szacowany koszt to ok. 170 euro. Zgodnie z pierwszymi informacjami, set miałby pojawić się w sprzedaży już w maju tego roku, jako zestaw z ograniczoną dystrybucją (czyli: 3 pierwsze miesiące jako ekskluzywny, a potem lecimy szerzej). Co ważne, model miałby możliwość faktycznej transformacji z robota w ciężarówkę, BEZ przekładania elementów.

Pomijając kwestie licencji, najważniejszy Autobot miałby opierać się na wersji z filmu Rise of the Beasts, czyli najnowszego cyklu franczyzy, którego planowana premiera ma nastąpić… w czerwcu 2023 roku. Pierwotnie jednak obraz miał wyjść cały rok wcześniej, więc daty by się zgadzały.

Nie wiem jeszcze, co o tym sądzić, poza tym, że posikałbym się w gacie z radości, bo Transformersy od zawsze były jednym z moich ulubionych cykli filmowych, choć z każdą kolejną częścią entuzjazm opadał. Niemniej, jest nadzieja i będę się jej trzymał. Poza tym – to byłaby epicka kooperacja, z której cieszyłaby się masa fanów obu marek.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.