VIP-nagroda-gru2021
Promocje Brewa 203 wyświetleń

Nowe nagrody i upominki od LEGO®

Na kilka dni przed Świętami nie ma co oczekiwać cudów na LEGO.pl czy w sklepach stacjonarnych, ale może umknęły Wam te drobne promocje:

  • Za stacjonarne zakupy w LEGO® Stores (Warszawa, Wrocław) o wartości min. 90 zł otrzymamy kolekcjonerski plakat z jedną z 4 Księżniczek Disneya (5007225). Plakaty nie są jakieś szczególnie piękne, ale to zawsze coś. Koniec promocji: 23.12.2021.
  • Za KAŻDY zakup stacjonarny otrzymamy dodatkowo karty prezentowe spod znaku Rebuild the World – możemy użyć ich do oznaczania prezentów. Koniec promocji: 31.12.2021.
  • Wreszcie, w strefie nagród VIP pojawiła się całkiem ciekawa nagroda „fizyczna”: kolekcjonerski plakat ze Spider-Manem, który otrzymamy za 450 punktów. Jeśli macie do wydanie jakieś drobne VIP-y, to będzie to chyba sensowny wybór. Pojawienie się plakatu jest oczywiście związane z premierą nowego filmu o „Pajęczaku”.

Oczywiście, nadal obowiązuje również stacjonarna promocja na losowy upominek przy zakupach za min. 130 zł. Wszystkie oferty znajdziecie tutaj.

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.