VIP-nagroda-gru2021
Promocje Brewa 372 wyświetleń

Nowe nagrody i upominki od LEGO®

Na kilka dni przed Świętami nie ma co oczekiwać cudów na LEGO.pl czy w sklepach stacjonarnych, ale może umknęły Wam te drobne promocje:

  • Za stacjonarne zakupy w LEGO® Stores (Warszawa, Wrocław) o wartości min. 90 zł otrzymamy kolekcjonerski plakat z jedną z 4 Księżniczek Disneya (5007225). Plakaty nie są jakieś szczególnie piękne, ale to zawsze coś. Koniec promocji: 23.12.2021.
  • Za KAŻDY zakup stacjonarny otrzymamy dodatkowo karty prezentowe spod znaku Rebuild the World – możemy użyć ich do oznaczania prezentów. Koniec promocji: 31.12.2021.
  • Wreszcie, w strefie nagród VIP pojawiła się całkiem ciekawa nagroda „fizyczna”: kolekcjonerski plakat ze Spider-Manem, który otrzymamy za 450 punktów. Jeśli macie do wydanie jakieś drobne VIP-y, to będzie to chyba sensowny wybór. Pojawienie się plakatu jest oczywiście związane z premierą nowego filmu o „Pajęczaku”.

Oczywiście, nadal obowiązuje również stacjonarna promocja na losowy upominek przy zakupach za min. 130 zł. Wszystkie oferty znajdziecie tutaj.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.