BrickLink Designer Program 2021
Newsy Brewa 305 wyświetleń

BrickLink Designer Program ściąga kasę!

Od rana trwa „akcja” ściągania pieniędzy przez LEGO® za zamówienia z I rundy BrickLink Designer Program 2021. Sprawdźcie koniecznie, czy macie odpowiednią ilość środków na koncie!

Jeżeli LEGO® „odbije się” od Waszej karty, to nie ma co panikować. Sam miałem taką sytuację w związku z faktem, że korzystam z agregatora kart płatniczych i w aplikacji miałem podpiętą niewłaściwą kartę. W takim wypadku wystarczy telefon do działu obsługi klienta (numer znajdziecie na LEGO.pl), który poprosi Was o weryfikację karty i od ręki ściągnie kwotę. Cały proces to kwestia 10 minut.

Otrzymałem również informację, że zamówienia z pierwszej rundy BDLP najprawdopodobniej dojdą do adresatów przed Świętami, także już możecie rozgrzewać paluszki…

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

3 thoughts on “BrickLink Designer Program ściąga kasę!

 1. Sobik243

  Dziwna sprawa. Pobrali kasę, status zmienił się na „w magazynie” ale kilka godzin później wrócił do „w toku”. Coś czuję, że jednak się przed świętami nie wyrobią.

  1. sobik243

   Znowu zmienili status na „w magazynie”. Dziwna sprawa, A jak to wygląda z Twoim zamienieniem?

   1. Brewa

    Rano miałem oba „w magazynie” i tak też jest teraz :).

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.