Katalog-LEGO-2022
Analizy Zapowiedzi Brewa 1113 wyświetleń

Niemiecki katalog LEGO® 2022 – ostrożnie

Parę dni temu do sieci wyciekły zdjęcia z niemieckiego katalogu LEGO® na pierwszą połowę 2022 roku. Część zdjęć możecie zobaczyć tutaj, a resztę w tym wpisie na serwisie PromoBricks. Ja jednak doradzam ostrożność w traktowaniu pokazanych w katalogu informacji jako pewnik – zwłaszcza w przełożeniu na daty premier w Polsce.

Pokazany katalog może nie być wersją finalną, która ostatecznie pokaże się na rynku. Wprawdzie już zdarzało się, że wydane katalogi zawierały informacje nieaktualne, ale w tym wypadku mamy ich naprawdę sporo, a najważniejsze z nich to:

  • Informacja o setach 76202-4 (mini-mechy Marvela), o których wiemy na pewno, że nie ukażą się w styczniu na półkach, ze względu na wady konstrukcyjne.
  • Informacja o marcowej dacie premiery zestawu 42130 (motocykl BMW od Technica). Mamy już potwierdzone oficjalnie info, że set pojawi się w sprzedaży w styczniu.
  • Nadal nie mamy pewności, że zestaw 42129 (Mercedes-Benz Zetros; Technic) utrzyma się w sprzedaży pod starym numerem. W Polsce jego status to „Wyprzedano”, co prawdopodobnie wynika z potrzeb zmian konstrukcyjnych, związanych z nowymi przepisami dotyczącymi baterii w zabawkach dla dzieci. Jego ostatnie przeceny u dużych retailerów sugerują, że model może faktycznie być „na wyjściu”, chociaż pewnie powróci pod zmienionym numerem. To jednak tylko moje przypuszczenia.

Niemniej, we wzmiankowanym katalogu znajdziemy zdjęcia kilku nadchodzących nowości i pod tym kątem to nadal dobre źródło informacji. Po prostu nie przywiązujcie się za bardzo do dat premier.

Swoją drogą, ciekawe jest to, jak WCZEŚNIE te katalogi są drukowane. Biorąc pod uwagę ostatnie fuckupy Duńczyków, wygląda na to, że gotowe katalogi były w Niemczech przygotowywane jakiś miesiąc-dwa temu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.