LEGO-Store-Wroclaw
Newsy Promocje Brewa 446 wyświetleń

Otwarcie LEGO® Store we Wrocławiu – znamy szczegóły!

Dzięki chłopakom z serwisu AFOLS.pl wiemy już, czego spodziewać się na jutrzejszym otwarciu LEGO® Store we Wrocławiu. Po pełne info i zdjęcia zapraszam do zaprzyjaźnionego serwisu tutaj, a poniżej wyciąg najważniejszych wiadomości:

  • W sklepie powinniście móc nabyć kilka z zestawów, które są obecnie niedostępne na LEGO.pl, w tym np. poszukiwane Sanie św. Mikołaja.
  • W sekcji Zbuduj Minifigurkę znajdziemy Szkieletowych Mariachi, ale pakowanych – najprawdopodobniej – po jednym na blister.
  • Gratisy oferowane na otwarcie to: 40452 Dormitoria Gryffindoru, 5006890 Latający samochód (warunki takie same jak na LEGO.pl), a także ekskluzywna figurka 6399471 Pracownik sklepu LEGO® z walizeczką Wrocław 2021 (za zakupy powyżej 330 zł). Ostatnim gratisem będzie najprawdopodobniej 40505 Sklep firmowy LEGO® w mikroskali, który od pewnego czasu zastępuje na otwarciach set 40145 Otwarcie sklepu LEGO®. Taka sytuacja miała niedawno miejsce w Niemczech. Ten zestaw będzie rozdawany jednak dopiero od 4 listopada 2021 (przy zakupach na kwotę powyżej 530 zł).

Resztę informacji znajdziecie pod wzmiankowanym wyżej linkiem oraz tutaj.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

1 Comment

  1. Lego promocje

    Link do gratisu na stronie LEGO już nie jest aktualny, ale mimo to dowiedziałem się miej więcej tego co chciałem się dowiedzieć o tym zestawie 😉

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.