LEGO-Store-Wroclaw
Newsy Promocje Brewa 324 wyświetleń

Otwarcie LEGO® Store we Wrocławiu – znamy szczegóły!

Dzięki chłopakom z serwisu AFOLS.pl wiemy już, czego spodziewać się na jutrzejszym otwarciu LEGO® Store we Wrocławiu. Po pełne info i zdjęcia zapraszam do zaprzyjaźnionego serwisu tutaj, a poniżej wyciąg najważniejszych wiadomości:

  • W sklepie powinniście móc nabyć kilka z zestawów, które są obecnie niedostępne na LEGO.pl, w tym np. poszukiwane Sanie św. Mikołaja.
  • W sekcji Zbuduj Minifigurkę znajdziemy Szkieletowych Mariachi, ale pakowanych – najprawdopodobniej – po jednym na blister.
  • Gratisy oferowane na otwarcie to: 40452 Dormitoria Gryffindoru, 5006890 Latający samochód (warunki takie same jak na LEGO.pl), a także ekskluzywna figurka 6399471 Pracownik sklepu LEGO® z walizeczką Wrocław 2021 (za zakupy powyżej 330 zł). Ostatnim gratisem będzie najprawdopodobniej 40505 Sklep firmowy LEGO® w mikroskali, który od pewnego czasu zastępuje na otwarciach set 40145 Otwarcie sklepu LEGO®. Taka sytuacja miała niedawno miejsce w Niemczech. Ten zestaw będzie rozdawany jednak dopiero od 4 listopada 2021 (przy zakupach na kwotę powyżej 530 zł).

Resztę informacji znajdziecie pod wzmiankowanym wyżej linkiem oraz tutaj.

REKLAMA:

1 Comment

  1. Lego promocje

    Link do gratisu na stronie LEGO już nie jest aktualny, ale mimo to dowiedziałem się miej więcej tego co chciałem się dowiedzieć o tym zestawie 😉

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.