LEGO-Inside-Tour
Newsy Brewa 1046 wyświetleń

LEGO® zaprasza na Inside Tour!

Po dwuletniej przerwie LEGO® wznawia imprezę pod tytułem LEGO® Inside Tour, umożliwiającą zajrzenie na produkcyjny backstage duńskiej marki.

Aktualizacja z 26.10.2021: rejestracja jest już otwarta, możecie zapisywać się pod tym linkiem. Pamiętajcie, że samo zapisanie się nie gwarantuje udziału w wydarzeniu, ale spróbować zawsze można. Wyniki losowania uczestników będą znane do połowy listopada 2021.

Jeżeli kiedykolwiek marzyliście, żeby spędzić 2,5 dnia w Legolandzie (w tym w jego hotelu), zajrzeć do LEGO® House, a do tego odbyć ekskluzywną wycieczkę po fabryce klocków czy sklepie dostępnym tylko dla pracowników marki, to w przyszłym roku będziecie mieć taką szansę.

Zapisy na LEGO® Inside Tour 2022 ruszą pod tym linkiem 26 października o godz. 10:00 naszego czasu i potrwają do 29 października. Zapisanie się nie oznacza, że będziecie na pewno uczestniczyć w wycieczce, bo zainteresowanie jest bardzo duże i LEGO® będzie odsiewać zgłoszenia (chociaż nie wiem, na jakiej zasadzie). Dostępne będą 4 terminy:

  • 18-20 maja 2022
  • 1-3 czerwca 2022
  • 31 sierpnia -2 września 2022
  • 14-16 września 2022

Warto wskazać, że wycieczka sporo kosztuje – jedna osoba będzie musiała zapłacić za nią 14 500 DKK, czyli – w przeliczeniu – prawie 9000 zł. W cenie są dwa noclegi, bilet do Legolandu, zwiedzanie z przewodnikiem oraz posiłki. O transport na miejsce będziecie musieli zadbać sami.

Co ważne, po odbyciu wycieczki każdy jej uczestnik otrzyma specjalny, ekskluzywny zestaw, rozdawany tylko i wyłącznie na tej imprezie. Tego typu sety to najczęściej jedne z najdroższych zestawów dostępnych na rynku wtórnym.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.