Newsy Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 233 wyświetleń

(Ostatnie) Urlopowe podsumowanie dni: 17-20.08.2021

Cześć! Na początek informuję, że mój urlop dobiegł nieco szybszego końca i od dziś strona wraca do pełnej aktywności. Tym czasem mam dla Was podsumowanie ostatnich czterech urlopowych dni, podczas których działo się naprawdę sporo w temacie LEGO®:

  • Pojawiły się pierwsze plotki o nowych setach z serii LEGO® Ninjago, planowanych na marzec 2022. Wśród niepotwierdzonych zapowiedzi mamy 11 zestawów, w tym najprawdopodobniej 2 smoki, 2 mechy (w tym jednego 4+), 2 pojazdy innego typu, 3 zestawy Power Spinjitsu oraz dwie najciekawsze pozycje: nowy modular z Ninjago oraz pozycję oznaczoną jako 18+. O tej drugiej nie wiemy jeszcze nic, natomiast co do nowego modulara z ninja-serii, to będzie on podobno dość niewielki (do 1300 elementów), ale dzięki temu – także tani (ok. 120 dolców). Zakładam, że może chodzić o budynek postawiony na płytce 16×32.
  • Mamy też nieco więcej informacji o nadchodzących setach z serii IDEAS. Poprzednie plotki dotyczące domu z Kevina samego w domu okazały się odnosić do (najprawdopodobniej) gitary Fender Stratocaster – to ona ma kosztować ok. 100 dolców (i nosić numer 21329). Premiera we wrześniu. Z kolei Dom Kevina (21330) będzie najpewniej – zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami – dużym zestawem, złożonym z 3000+ elementów i kosztującym circabout 250 dolarów. W secie mamy znaleźć aż 5 figurek. Jego premiera jest planowana na nadchodzący listopad.
  • Mamy doniesienia, że kolejny UCS z Gwiezdnych Wojen – AT-AT numer 75313 (6782 części za niemal 800 euro) może zapremierować w Czarny Piątek 2021. Tu jednak wstrzymajmy się jeszcze z radością, bo tak naprawdę nie wiemy, czy set faktycznie się pojawi.
  • W sieci pojawiły się zdjęcia zestawu 42131 Buldożer CAT D11T, które wyciekły przez szwajcarskiego sprzedawcę. Model ma pojawić się w oficjalnej sprzedaży w październiku, składać się z 3854 części i kosztować 450 euro. Kolejny flagowiec serii Technic ma mieć masę bawialnych funkcji, w tym możliwość spięcia z aplikacją Control+.
  • Wreszcie, wczoraj w sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia zestawów z podserii MARVEL Eternals, o których sporo wiadomo już od dawna. Jak na mój gust, to pudełka są nieco festyniarskie, ale najwyraźniej LEGO® wie, co robi:
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.