Newsy Niepotwierdzone Promocje Zapowiedzi Brewa 250 wyświetleń

Urlopowe podsumowanie dni: 14-16.08.2021

Wybaczcie te aktualizacje co trzy dni, ale obecnie przebywam w krajach, w których ciężko z internetem i jestem zdany na Wi-Fi w miejscach noclegowych. Na szczęście (dla Was, nie dla mnie), mój urlop powoli dobiega końca, więc niebawem wszystko wróci do normy. A co dziś na talerzu?

  • Na LEGO.pl pojawiły się dwa nowe, świąteczne zestawy, dostępne od 1 października. 40494 to zawieszki w kształcie prezentu oraz niedźwiedzia polarnego (łącznie 142 elementy za 44,99 zł), a 40498 to kolejny okazjonalny zwierzak, tym razem pod postacią pingwina (244 elementy, 69,99 zł).
  • Również na LEGO.pl jest już dostępna promocja, w której – za zakupy z serii Super Mario za kwotę minimalną 175 zł – otrzymamy polybaga 30389 Fuzzy i platforma z grzybem. Przy odpowiednim „pokombinowaniu” możemy liczyć dodatkowo na podwójne punkty VIP.
  • Wreszcie, kolejna idea w IDEAS otrzymuje swoją szansę na wydanie. Tym razem jest to budynek z serialu Niania w Nowym Jorku. Projekt jest dość imponujący i częściowo to konstrukcja 2 w 1, ale wydaje mi się, że w takiej skali konstrukcja nie ma szans na wydanie.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.