LEGO IDEAS - 3 przeglad 2020
Newsy Brewa 297 wyświetleń

Już jutro poznamy kolejny zestaw LEGO® IDEAS!

Jak poinformowało LEGO® w newsletterze IDEAS, jutro o 15:00 czasu duńskiego (i polskiego) poznamy zwycięzcę/zwycięzców 3. przeglądu za rok 2020!

Zakładam, że przy takim wysypie projektów ostatnimi czasy do produkcji pójdą co najwyżej 2 zestawy i powiem szczerze, że mam poważne problemy z choćby zbliżonym przewidzeniem tego, które z nich zobaczymy na półkach. Niemniej, uważam że:

  • Szans nie mają raczej: małe Colosseum, Gravity Falls, Brick Town Police Station, Classic Castle, Open MRI, The Little Venice, Auto Union Type C Racer, Automated Garbage Truck, Milwaukee Art Museum, The Car Wash oraz GMC – Blue Chip 100.
  • Obstawiałbym za to: Avatar: The Illuminated World of Pandora, Spirited Away, Wallace’a i Gromita, a może nawet wioskę wikingów, jako że ten temat nie był jeszcze odgrzebany w IDEAS. Wallace i Gromit to moim zdaniem faworyt w tym rozdaniu (stety-niestety).

Wszystkie zakwalifikowane do najnowszego przeglądu pomysły znajdziecie tutaj, a w komentarzach możecie napisać, jakie są Wasze typy!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.