Promocje Zapowiedzi Brewa 369 wyświetleń

Znamy kalendarz sklepów LEGO® na 06.2021 i… jest dziwnie

Czerwcowe kalendarze LEGO® są zazwyczaj dość atrakcyjne i tak będzie i w tym roku (przewidywaliśmy to już zresztą parę dni temu). Niemniej, po obejrzeniu tegorocznego kalendarza promocji na czerwiec nasuwają się pewne oczywiste pytania… Może omówmy go po kolei:

  • W dniach 1-30 czerwca 2021 mamy otrzymać nie lada gratkę: GWP pod postacią nowego zestawu 40490 BrickHeadz 10. rocznica NINJAGO (zawierającego postacie Złotego Lloyda, Nyi w wersji samurajskiej oraz smoka Firstbourne). Cena katalogowa setu to 29,99 euro, a więc całkiem sporo. Tu jednak zaczynają się schody… Po pierwsze, promocja ma być ważna tylko w sklepach fizycznych, co oznaczałoby, że teoretycznie załapiemy się na nią tylko w sklepie firmowym LEGO®, który niebawem otwiera się w Warszawie. Po drugie, zestaw otrzymamy, jeśli kupimy produkty NINJAGO za minimum 85 euro… a do tego wydamy dodatkowe 10 euro. Tak naprawdę nie mam pojęcia, czy promka będzie działać w Polsce i czy będzie działać w taki sam sposób, jak za granicą. W nowootwieranym oficjalnym sklepie LEGO® zamierzam pojawić się przed 1 czerwca, więc po prostu dopytam na miejscu. Co więcej, nie wiemy również, czy ten zestaw będzie również w „normalnej” sprzedaży.
Wizualizacja wspomnianego setu
  • W dniach 21-30 czerwca do zakupów za kwotę co najmniej 85 euro otrzymamy kolejny prezent: 5006746 Swing Ship Ride. Nie jest to jakaś niesamowita rzecz, ale zawsze coś. Zestaw składa się ze 152 klocków i otrzymamy go tylko, jeśli mamy w LEGO® status VIP.
Tak ma wyglądać „huśtawka”
  • Z kolei pomiędzy 7 a 20 czerwca powinniśmy otrzymać polybag 30343 McLaren Elva do zakupów za minimum 40 dolarów. Czy promocja będzie obowiązywać również w Polsce, tego nie wiemy.
  • I wreszcie, kolejny polybag 30387 Bob z ramionami robota powinien trafić do nas pomiędzy 24 czerwca a 11 lipca, jeśli kupimy coś z serii Minions za minimalnie 40 dolców. Tu ponownie trudno powiedzieć, czy promocja będzie obowiązywać w Polsce.
LEGO® 30387
LEGO® 30387
  • Na koniec ciekawostka: LEGO® zachęca również do zakładania kont VIP, oferując brelok 854090 VIP każdemu, kto dokona rejestracji pomiędzy 1 czerwca a 31 grudnia 2021. „Starzy” VIPowie pewnie nic tu nie zyskają, choć możliwe, że brelok pojawi się również w sekcji nagród VIP… chociaż znów nie wiadomo, czy także w Polsce.

No. To promocji mamy sporo, ale wiele z nich stoi w naszym kraju pod znakiem zapytania. Pozostaje chyba poczekać do czerwca i się przekonać, co dobrego spłynie na nas z Danii po 1 czerwca 2021.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.