Niepotwierdzone Promocje Brewa 283 wyświetleń

Możliwe promocje w sklepie LEGO® na czerwiec

Od razu dam znać, że nie mamy jeszcze oficjalnego kalendarza promocji LEGO® na czerwiec 2021, ale z pierwszych przecieków możemy już wnioskować o promocjach, które duńska marka planuje na ten miesiąc. Z racji na to, że są one MOCNO niepotwierdzone, a do tego niekoniecznie będą obejmować Polskę, ograniczam się do krótkiej listy:

  • O dziwnym zestawie-karuzeli na Dzień Dziecka pisałem już wcześniej i wygląda na to, że faktycznie go dostaniemy. 6374338 Swing Ship Ride ma mieć 152 elementy, a jego całkiem przyzwoite zdjęcie zobaczycie niżej (i wyżej też). Podobno otrzymamy go w dniach 21-30 czerwca (trochę późno) za minimalne zakupy na poziomie 85 euro. Zakładam, że w Polsce promocja przesunie się bliżej początku miesiąca.
LEGO® 6374338
  • Gwoździem czerwcowego programu powinien być zestaw BrickHeadz 40490 o kryptonimie NINJAGO 10, który ma przedstawiać Lloyda, Nyę oraz… Smoka Firstbourne. Nie do końca rozumiem, jak to ma działać, ale set CHYBA będzie możliwy do KUPNA, jeśli wydamy w sklepie LEGO® 85 euro na zestawy NINJAGO, a do tego dorzucimy 10 euro – jest to tak zwany system pay with purchase. Tu jedyny problem polega na tym, że kupno zestawów z serii NINJAGO na stronie LEGO® jest obecnie średnio opłacalne. Aha – czas trwania promocji: 1-30 czerwca. Zdjęć (i szczegółów) jeszcze nie mamy, poza tym, że być może zestaw będzie też do kupienia oddzielnie.
  • Pojawiają się również plotki o tym, że do najnowszego zestawu 10292 Mieszkania z serialu Przyjaciele będzie dodawany kubek… albo nie. Zgodnie z plotkami, prezent ma być dorzucany do setu… 21319 Central Perk, co nie do końca miałby sens. Niemniej, szczegóły odnośnie tego giftu powinniśmy znać już niebawem.
  • Do tego W TEORII powinniśmy jeszcze dostać polybagi: DOTS 30557 Kostka z uchwytem na zdjęcie (za minimalny zakup na poziomie 40 euro spośród serii DOTS, Friends albo VIDIYO, w dniach 23 maja-30 czerwca); oraz 30387 Bob z ramionami robota (identyczne warunki, tyle że względem zestawów z serii Minions, no i w datach 24 czerwca-11 lipca). Niestety, w Polsce jakoś te promocje z polybagami działają raczej rzadko, więc bym się nie napalał.
LEGO® 30387
LEGO® 30387

Pamiętajmy również, że już pod koniec maja w Warszawie otwarty zostanie pierwszy oficjalny sklep LEGO®. Być może w nim załapiemy się na jakieś specjalne bonusy.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.