LEGO Arkadia
Newsy Promocje Brewa 622 wyświetleń

Otwarcie oficjalnego sklepu LEGO® w Warszawie – mamy szczegóły!

Dzięki stronie internetowej centrum handlowego Westfield Arkadia, mamy już szczegóły odnośnie otwarcia pierwszego oficjalnego polskiego sklepu LEGO®. Wiem, że interesują Was głównie promocje, więc nie przedłużam:

  • sklep otwiera się już 27 maja (czwartek) o godzinie 10:00 (tak jak samo centrum handlowe). Jest zlokalizowany na poziomie 0 w centrum handlowym Westfield Arkadia przy ul. Jana Pawła II 82 w Warszawie.
  • Do 5 czerwca, za zakupy za minimum 530 zł otrzymamy zestaw ekskluzywny 40145 Sklep LEGO®. Zapas setu będzie zapewne ograniczony:
LEGO 40145 Promocyjne LEGO Store - porównaj ceny - promoklocki.pl
LEGO® 40145
  • Do 31 maja pierwsze 250 osób, które zrobią zakupy w sklepie za minimum 330 zł, otrzyma jeszcze bardziej ekskluzywną figurkę pracownika sklepu LEGO® ze specjalnym elementem z napisem LEGO Store Warszawa.
  • Dodatkowo, centrum handlowe zorganizowało również konkurs związany z otwarciem sklepu. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Będąc na miejscu warto też na pewno odwiedzić słynną ściankę z klockami LEGO® (ma być największa w kraju) oraz dopytać o promocje in-store only (tak jak ta stąd) które do tej pory omijały Polskę szerokim łukiem. Mam nadzieję, że sam nie zapomnę tego zrobić i wrócę do Was z pełną informacją.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.