Premiery LEGO - kwiecień 2021
Nowości Zapowiedzi Brewa 418 wyświetleń

Nowości LEGO® na kwiecień 2021

Kwiecień 2021 nie jest szczególnie bogaty w premiery od LEGO®, ale duńska firma nie byłaby sobą, gdyby nie oddała nam do dyspozycji chociaż kilku nowości. Oto ich spis, który – w razie niespodziewanych premier – będę aktualizował na bieżąco.

Aktualizacje, jak zawsze, oznaczam na zielono. Ostatnia: 12.04, godz. 22:30.

  • Najważniejsza premiera kwietnia to oczywiście 10283 Wahadłowiec Discovery NASA, wraz z Teleskopem Hubble’a (799,99 zł za 2354 elementy). Dodatkowo, w związku z tą premierą powinniśmy spodziewać się specjalnego zestawu, który będzie można nabyć wyłącznie za punkty VIP. Po nowy prom kosmiczny udajcie się do sklepu LEGO® już 1 kwietnia, a tym, którym zależy na nieco niższej cenie, radzę zaczekać jakieś 2-3 miesiące.
LEGO® 10283 - zawartość zestawu
LEGO® 10283 – zawartość zestawu
  • 1 kwietnia do sprzedaży trafi również marvelowski zestaw mini-figurek 40454 Spider-Man kontra Venom i Iron Venom za 69,99 zł (63 elementy).
  • 21326 Kubuś Puchatek (449,99 zł za 1265 klocków) to kolejny zestaw, którego oficjalna premiera przypada na 1 kwietnia, aczkolwiek członkowie programu VIP mogą go nabyć od 18.03.
  • Trzy nowe zestawy z Gwiezdnych WojenHełm Vadera, Hełm zwiadowcy szturmowców oraz Imperialny droid zwiadowczy – można już wprawdzie kupić w przedsprzedaży, ale oficjalną premierę będą miały 26 kwietnia. Warto wskazać, że wszystkie 3 sety niemal od razu trafią również do szerokiej dystrybucji. Już teraz można nabyć je w sieci mocno poniżej ceny katalogowej.
Nowe zestawy LEGO SW - 23.03.2021
Nowe zestawy LEGO® Star Wars – kwiecień 2021
  • 26 kwietnia zobaczymy także dopiero co ujawnionego Venoma, nowy zestaw ze Spider-Manem, a także aż trzy nowe sety związane z Batmanem: jego maskę, klasyczny Batmobil i set 4+. Pełne info na temat tych nowości znajdziecie w tym miejscu.
  • Również 26 kwietnia na rynku pojawią się 3 nowe zestawy z serii Minions, o których pisałem dopiero co w tym miejscu. To propozycja bardziej dla młodszych fanów LEGO®.
  • Na ten sam dzień (26 kwietnia) planowana jest również premiera nowej serii minifigurek: 71030 Zwariowane melodie. Produkt można już oglądać w oficjalnym sklepie marki.
Wszystkie figurki z 71030 Zwariowane melodie
  • Na koniec warto również przypomnieć, że lada moment powinniśmy spodziewać się nowej monety kolekcjonerskiej dla VIP-ów. Jest wysoce prawdopodobne, że trafi ona do sklepu z nagrodami na samym początku miesiąca. Zgodnie z kolejnością powinniśmy mieć do czynienia z monetą przedstawiającą logo serii Space.
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.