Newsy Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 260 wyświetleń

Urlopowe podsumowanie dnia: 10.04.2021

Mamy piękną, słoneczną niedzielę (przynajmniej w miejscu, w którym obecnie jestem), więc czas na szybkie podsumowanie wieści dotyczących LEGO® z wczoraj (czyli z 10.04.2021), a potem lecę jakoś ciekawie spędzić faktycznie ostatni dzień urlopu.

  • LEGO® postanowiło przyspieszyć ujawnianie minifigurek z serii Looney Tunes i po prostu rzuciło na social media wszystkie na raz. Dobra decyzja, zważywszy na wcześniejsze przecieki.
Oficjalny obrazek zawierający wszystkie minnifigurki serii
  • 10.04 to także sporo nowych, oficjalnych materiałów od LEGO®. Po pierwsze, podstrona serii NINJAGO wzbogacona została o specjalną, informacyjną „sferę”, która pomaga podsumować informacje o serii lub zapoznać się z nimi od podstaw. W jej ramach widzimy też kilka zapowiedzi, na razie ukrytych za kurtynami…
  • Po drugie, na oficjalnej stronie LEGO® pojawiły się alternatywne instrukcje do kilku zestawów z serii Art, a konkretnie: dla Myszek Disneya oraz dla setu związanego z Harrym Potterem. Sprawdźcie je, jeśli podstawowe wersje już Wam się znudziły.
  • W sieci pojawiło się także trochę nowych plotek związanych z nadchodzącymi zestawami z serii Harry Potter, ale te już wkrótce omówię dla Was w większym, oddzielnym artykule.
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.