Newsy Niepotwierdzone Promocje Zapowiedzi Brewa 293 wyświetleń

Urlopowe podsumowanie dnia: 9.04.2021

W dniu 9.04.2021 wreszcie zaczęło się trochę dziać na gruncie LEGO®. Nie są to może jakieś spektakularne wieści, ale lepszy rydz niż nic:

  • LEGO® ujawniło pierwszy teaser nadchodzącej serii minifigurek Loney Tunes. Biorąc pod uwagę, że zdjęcia figurek już od jakiegoś czasu krążą po sieci, to dla nas najważniejsza jest wiadomość, że seria wkrótce trafi do sprzedaży. Wiemy już, że od momentu pierwszego teasera do wprowadzenia do oficjalnego sklepu mija zazwyczaj nie więcej niż kilka dni. Samą zapowiedź możecie obejrzeć na kanałach społecznościowych grupy LEGO®.
  • Na platformie IDEAS kolejny projekt dobił do 10k głosów. Tym razem jest to Średniowieczny rynek i chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że szansa na jego wydanie jest dość nieznaczna. Nawet pomimo tego, że build jest bardzo sympatyczny.
Średniowieczny rynek z IDEAS
  • Nie długo trzeba było czekać, aby nowe buty Adidas x LEGO® się wyprzedały. Pomimo wysokiej ceny (679 zł) Ultra Boosty z serii sportowej momentalnie poznikały ze sklepów internetowych (także w Polsce), co nieco rozjuszyło fanów. Jednocześnie pojawiła się jednak wiadomość, że już 23 kwietnia w sprzedaży pojawi się nowa „kolorowa” seria obuwia Adidas x LEGO®, bazująca na pierwszym modelu w linii (czyli Adidas ZX 8000). Nowe buty mają kosztować ok. 140 euro (wersja dla dorosłych), a dodatkowo mają trafić do szerszej dystrybucji. Nie mamy jeszcze informacji donośnie jej dostępności w Polsce.
W pakiecie mamy dostać aż 6 kolorów
  • Mamy również informację, że w dniach 12-20 kwietnia w oficjalnym sklepie LEGO® będzie możliwość zdobycia 2-krotności punktów VIP za wszystkie zakupy. To dobra okazja, żeby uzupełnić swoją kolekcję o zestawy nowe, ekskluzywne oraz wchodzące na listę EOL. Przypomnijmy, że ostatnia taka promocja miała miejsce w listopadzie 2020 roku, a więc niemal pół roku temu.
  • Na koniec garść wieści z BrickLink Designer Program 2021: jakiś czas temu trzy planowane sety zostały zarchiwizowane (wszystkie z nich to modele autorstwa gościa, który dał nam 21310 Stary sklep wędkarski). Powodem był fakt, że ich pomysłodawca w międzyczasie sprzedał prawa do ich produkcji innej „klockowej” firmie (konkretnie: BlueBrixx). Jeśli chodzi o dobre wieści, to aż 13 modeli przeszło właśnie w fazę „fizycznej budowy”, co oznacza, że są budowane „na żywca” i testowane pod kątem swoich funkcji i stabilności. Pełną listę możecie na bieżąco sprawdzać tutaj.
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.