Venom - błąd
Zapowiedzi Brewa 354 wyświetleń

Venom z błędem… i inne superbohaterskie nowości!

Ni z tego ni z owego w oficjalnych sklepach LEGO® na całym świecie pojawiła się dziś cała masa nowych zapowiedzi, przy czym większość z nich widzieliśmy już wcześniej, w mniej oficjalnych odsłonach. Oto, co niebawem (dokładnie – już 26 kwietnia – dotyczy to WSZYSTKICH setów poniżej) zobaczymy na półkach:

Dwa wcześniej nieujawnione zestawy:

  • Najważniejszą nową premierą jest niewątpliwie 76187 Venom w formie „hełmu”, który najwyraźniej zobaczy świat wcześniej niż „bratni” Carnage numer 76199 (chyba, że premiery zostaną do siebie dopasowane). Wygląda na to, że oba modele są niemal identyczne pod kątem konstrukcyjnym, różni je dosłownie 19 elementów (Venom jest „bogatszy” o słynny jęzor). Oba zestawy kosztować będą 269,99 zł. Co zabawne, słynny arcywróg Spider-Mana jak na razie figuruje w sklepie LEGO® z błędnie przypisaną kategorią (sprawdźcie zdjęcie w nagłówku).
  • Drugą interesującą nowością jest nowy zestaw z serii Spider-Man. 76198 Bitwa mechów Spider-Mana i Doktora Octopusa to 305 elementów składających się na dwa roboty wraz z odpowiednimi minifigurkami. Całość ma kosztować 89,99 zł.

Premiery, o których już wiedzieliśmy:

Poza tym, w oficjalnym sklepie LEGO® oficjalnie pojawiły się zestawy, o których słyszeliśmy już wcześniej, czyli:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.