Urlop serwisowy
Różności Brewa 301 wyświetleń

Ogłoszenie: urlop 2-12.04.2021

Moi drodzy! Ten blog/serwis jest na sieci krótko, ale już znalazł sobie sporą rzeszą czytelników i fanów. Z tego względu czuję się w obowiązku poinformować, że – z racji tego, iż prowadzę stronę sam – w dniach 2-12.04.2021 serwis może być aktualizowany z pewnym opóźnieniem. W tym okresie zamierzam przebywać na regularnym urlopie wypoczynkowym i może zdarzyć się, że nie będę w stanie śledzić wieści o LEGO® na bieżąco. Postaram się jednak zapewniać Wam wyczekiwane informacje przynajmniej rano bądź wieczorem każdego dnia, co najwyżej ignorując jakieś drobne, niewarte wspominania ploteczki. Mam nadzieję, że to zrozumiecie i nie przestaniecie tu zaglądać.

Jednocześnie zwrócę Waszą uwagę na mojego drugiego bloga: jedź, BAW SIĘ! Jest to projekt o tematyce podróżniczej, który prowadzę już od bardzo długiego czasu i to właśnie tam przeniosę gros swojej aktywności w ciągu najbliższych 10 dni. Tak czy owak, wracam zaraz potem i dalej nasuwam z informacjami o naszym ulubionym „stacjonarnym” hobby.

I nie, to nie jest prima aprilis, sorry!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

4 thoughts on “Ogłoszenie: urlop 2-12.04.2021

  1. Zeke

    Miłego urlopu i pozdrawiam 🙂

    1. Brewa

      Dzięki, ale na pewno nie zostawię Was bez niczego, spokojna głowa ;).

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.