LEGO Looney Tunes - pierwsze zdjęcie
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 199 wyświetleń

Urlopowe podsumowanie dnia: 2.04.2021

Urlop urlopem, ale jakieś wieści być muszą. Najprawdopodobniej w okresie 3-10.04 będę serwował Wam po prostu podsumowanie każdego dnia w informatywnej, skondensowanej formie. Zobaczmy, jakie informacje o naszych ulubionych klockach pojawiły się na sieci 2.04.2021:

  • Najważniejszym „klockowym” wydarzeniem z 2.04 jest przeciek dotyczący serii kolekcjonerskich minifigurek z serii Looney Tunes, które zostały „odkryte” w jednym z amerykańskich sklepów. Dzięki ilustracji na pudełku (zamieściłem ją powyżej) wyraźnie widzimy, które postacie (łącznie 12) znalazły się w kolekcji, a także to, że parę z nich wygląda dość… groteskowo. Tweety i Struś Pędziwiatr wyglądają według mnie co najmniej dziwnie. Zwłaszcza ten pierwszy mocno nie trzyma skali, ale takie już są minifigurkowe prawa.
  • Premiera nowego statku kosmicznego z portfolio NASA nie pozostała bez wpływu na serię Duplo. 1 maja premierę będzie miał nowy zestaw 10944 Lot promem kosmicznym, złożony z 23 elementów i kosztujący 79,99 zł. Zdjęcia zestawu i jego pełen opis można już zobaczyć w oficjalnym sklepie LEGO®.
LEGO® 10944 Lot promem kosmicznym
  • Nie jestem również pewien, czy to nie prima-aprilisowa plotka, ale serwis StoneWars.de podał informację, że tajemniczy zestaw 10282 w kooperacji z Adidasem ma być budowalnym modelem buta modelu Superstar – najbardziej ikonicznego dla tej marki. But (pojedynczy!) miałby składać się z 731 części, kosztować ok. 90 euro (co jest dość wysoką ceną, jeśli chcielibyśmy mieć parkę…) oraz mieć premierę we wrześniu. Pomysł nie jest na tyle głupi, by nie miał okazać się prawdą, ale pewnie niedługo się przekonamy.
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.