Newsy Zapowiedzi Brewa 407 wyświetleń

Urlopowe podsumowanie świątecznego weekendu: 3-5.04.2021

Nie strzępiąc języka (palców?) przygotowałem dla Was szybkie, urlopowe podsumowanie tego, co w świecie LEGO® wydarzyło się w wielkanocny weekend 3-5.04.2021… i nie tylko, bo wyłapałem małe zaległości. Aktualizacje, jak zwykle, zaznaczam w tekście na zielono.

 • 5.04 dostaliśmy oficjalny news od LEGO®. Duńska marka w swoich mediach społecznościowych pokazała 6 „złotych” minifigurek, które dołączane będą do zestawów wydanych z okazji 20-lecia Harry’ego Pottera. Sety zostaną wydane w czerwcu i będą zawierać postacie: młodych: Harry’ego, Rona i Hermiony, a także Voldemorta, Snape’a oraz… profesora Quirella. Ten ostatni wybór wydaje się dość dziwny, ale cóż – nic na to nie poradzimy.
Figurki z okazji 20-lecia Harry’ego Pottera
 • Największym hitem 3.04 jest chyba przeciek dotyczący nowego zestawu z serii Speed Champions, który pojawił się w jednym z Targetów stanu Waszynngton. Na półkach sklepu pojawił się tam zestaw 76904 Mopar Dodge / SRT Top Fuel Dragster i 1970 Dodge Challenger T, który w teorii miał wylądować na półkach dopiero w czerwcu. Zdjęcia setu (627 części, 59,99 Euro) możecie zobaczyć poniżej. Widać też wyraźnie, że nowe zestawy przechodzą w pełni na 8 studów szerokości.
 • Na platformie LEGO® IDEAS kolejny pomysł zebrał 10 000 głosów. Tym razem jest to piękna diorama przedstawiająca (w teorii) fragment Lizbony wraz ze słynnym tramwajem linii 28, łączącej najatrakcyjniejsze turystycznie miejsca stolicy Portugalii. Szanse na wydanie nikłe, ale praca robi wrażenie.
IDEAS – The Lisbon Tram
 • Dzień później – 4.04 – kolejny pomysł na IDEAS wskoczył do I przeglądu 2021, przy okazji myląc święta. Winter Snow Globes to projekt, który mnie osobiście nie jara, ale czuję, że może mieć spore szanse na wydanie, o ile LEGO® zachowa konsekwencję w wydawaniu durnostojek.
IDEAS – Winter Snow Globes
 • Nadrabiając zaległości warto również wspomnieć o nowych butach, które Adidas wyda niebawem w kooperacji z LEGO®. „Legowe” UltraBoosty ze sportowej linii (tej bez „koniczynki”, bleh…) mają mieć „budowalne” paski, które spersonalizujemy dołączonymi (lub własnymi) płytkami 2×2. W Polskim sklepie Adidasa buty jeszcze nie zagościły. Poprzedni „dorosły” model – ZX 8000 – był sprzedawany w Polsce na zasadzie loterii i rozszedł się błyskawicznie. Zakładam, że w tym przypadku będzie podobnie.
LEGO®/Adidas Ultra Boost
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

4 thoughts on “Urlopowe podsumowanie świątecznego weekendu: 3-5.04.2021

 1. Zeke

  Główny , czyli osobowy czy towarowy ? Oba są od 2017 roku chyba .

  1. Brewa

   Jak na razie słyszałem tylko o osobowym, ale daj mi jeszcze moment, będę zajmował się tą sprawą w okolicach czerwca :).

 2. Zeke

  Niewiadomo kiedy koniec obecnych pociągów serii City ? I czy są jakieś doniesienia nieoficjalne o następcach tychże . Bo ja nic nie znalazłem, a czekam na nowe.

  1. Brewa

   Coś mi się obiło o uszy, że ten główny ma być wycofany pod koniec roku, ale będę jeszcze mocniej badał temat.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.